Ciekawa lista wymagań Black Eyed Peas przed koncertem. Księża na kolędzie mają większe

Black Eyed Peas zastąpili Mel C i wystąpią na "Sylwestrze marzeń" w Zakopanem. Dowiedzieliśmy się, jakie specjalne wymagania mają od organizatorów.

Melanie C w ostatniej chwili odwołała swój występ na "Sylwestrze marzeń" TVP. Organizatorzy imprezy uspokajali jednak, że znajdą wielką zagraniczną gwiazdę w zastępstwie i rzeczywiście im się to udało. W Zakopanem wystąpi Black Eyed Peas, co rodzi szereg wątpliwości. Powszechnie mówi się, że telewizję publiczną zakontraktowanie zespołu kosztowało majątek. Ponadto, znany jest ze wspierania środowisk LGBTQ+. Teraz dowiedzieliśmy się również o liście życzeń artystów.

Zobacz wideo Sara Egwu-James na próbie przed Sylwestrem

Black Eyed Peas mają specjalne życzenia do organizatorów "Sylwestra marzeń" 

Black Eyed Peas jest już w Polsce. Jak udało nam się dowiedzieć, grupa zaraz po przybyciu do Zakopanego, udała się na Krupówki, gdzie zasmakowała w polskich specjałach. Osoba pracująca przy organizacji konkursu zdradziła, że artyści mają wyjątkowe życzenia, których spełniania wymagają od TVP. Członkowie Black Eyed Peas żądają, aby do ich dyspozycji w Zakopanem były biodegradowalne lub szklane naczynia, oraz kosze z możliwością segregacji odpadów. Woda w plastikowych butelkach absolutnie odpada, w grę wchodzić mogą tylko butelki ze szkła. Ekologia jest dla nich na pierwszym miejscu.

Black Eyed PeasBlack Eyed Peas Fot. EN, John Salangsang/Shutterstock

Jeden z członków zespołu, Will.I.am, jest na wegańskiej diecie, więc kuchnia hotelowa postarała się o szczególne menu. Amerykański szef kuchni, który na co dzień obsługuje zespół, przekazał organizatorowi 56-stronnicową książkę z przepisami na dania, które lubi artysta i szczegółowymi wytycznymi, jak je prawidłowo przygotować. Ponadto zespół poprosił o zestawienie menu zakopiańskich restauracji serwujących wegańskie dania. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.