Robert Lewandowski zabrał Klarę na boisko. Ten uroczy kadr skradnie wasze serca

Robert Lewandowski bardzo poważnie podchodzi do ojcowskich obowiązków. Pamięta o tym, żeby znaleźć czas dla swoich córek. Ostatnio Lewy zabrał Klarę na boisko.

Robert i Anna Lewandowscy mimo napiętego grafiku zawsze starają się pamiętać o tym, żeby znaleźć czas dla ukochanych córek - Klary i Laury. Piłkarz nie myślał ani chwili dłużej i zabrał niedawno starszą córkę - Klarę na boisko. Dziewczynka była przeszczęśliwa, że mogła pograć w piłkę nożną z własnym tatą. Po minie Roberta Lewandowskiego widzimy, że czas spędzony z dziećmi ewidentnie mu służy.

Polecamy: Anna Lewandowska przygotowała sylwestrowe przekąski. Musicie spróbować tej sałatki. Malinowe muffinki bomba

Zobacz wideo Lewandowski nie ma radości z reprezentacji?

Bojkot TVP. Nie tylko Mel C podziękowała stacji. Ewa Farna i Krzysztof Krawczyk też odmówili współpracyNie tylko Mel C podziękowała TVP. Farna i Krawczyk też odmówili współpracy

Robert Lewandowski świetnie sobie radzi w roli ojca. To zdjęcie jest tego idealnym potwierdzeniem

Robert Lewandowski wrócił już do treningów z FC Barceloną. Wygląda na to, że na jeden z nich zabrał Klarę, dla której zarezerwował trochę czasu, by wspólnie pokopać piłkę. Wszystko obserwowała Anna Lewandowska, która podzieliła się uroczym zdjęciem na InstaStories. Na pierwszy rzut oka widać, że kapitan naszej reprezentacji i jego starsza córka świetnie się razem bawią.

Do boju - podpisała kadr Anna Lewandowska.

Robert Lewandowski, Klara LewandowskaRobert Lewandowski, Klara Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Po wygranym meczu z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze Robert Lewandowski zapowiedział, że jeśli zdobędzie mistrzostwo świata, przefarbuje się na blond (taką obietnicę złożył podczas spotkania z fanem). Tak się jednak nie stało i Lewy pozostał brunetem. Mimo wszystko piłkarz zdecydował się nieco odświeżyć fryzurę i ściął włosy, co w większości spodobało się fanom. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Edyta GórniakEdyta Górniak pokazała, jak TVP dba o swoje gwiazdy. "Big stars jedzą na parkingu"

Więcej o: