Fani reagują na oświadczenie Mel C. Mówią wprost to, czego nie napisała. "Propagandowa tuba rządu"

Mel C zrezygnowała z udziału w Sylwestrze Marzeń TVP ze względu na "problemy, które kłócą się z wartościami społeczności, które wspieram". Teraz fani dziękują jej za wsparcie społeczności LGBT i otwarcie mówią o rządzie. Nie przebierają w słowach.

23 grudnia TVP z ogromną ekscytacją ogłosiła, jaką gwiazdę światowego formatu udało im się zaprosić na sylwestra. Widzowie stacji nie podzielali jednak entuzjazmu, kiedy okazało się, że wybór padł na Mel C. Była członkini Spice Girls faktycznie wciąż koncertuje i wydaje nowe piosenki, jednak nie jest o niej aż tak głośno jak dawniej. Dodatkowe kontrowersje wzbudził fakt, że wyznaje ona zupełnie inne wartości niż te prezentowane w TVP i otwarcie wspiera społeczność LGBTQ+. Ostatecznie piosenkarka wycofała się z udziału w Sylwestrze Marzeń, o czym poinformowała w oświadczeniu.

Zobacz wideo Sylwester u Beckhamów

Fani dziękują Mel C za rezygnację z występu na Sylwestrze Marzeń

Jak mogliśmy się dowiedzieć z najnowszego wpisu, do Mel C w ostatnich dniach napłynęło mnóstwo wiadomości dotyczących tego, jakie wartości promuje TVP i jakie otwarcie zwalcza. Choć wokalistka nie powiedziała wprost, o co chodziło, można się domyślić, że chodzi o stosunek Telewizji Polskiej do społeczności LGBTQ+. Stacja wielokrotnie atakowała te osoby w swoich materiałach, co podkreślają fani w komentarzach. Są niezwykle wdzięczni Mel C, za to, że ostatecznie wycofała się z występu.

Brawo! Telewizja Polska prześladuje gejów, a także każdego, kto ma inne poglądy. Społeczność LGBTQ+ jest nieustannie poniżana przez polityków, w tym prezydenta Polski.
Gratuluję decyzji i masz mój szacunek. Niestety telewizja publiczna w Polsce jest tubą propagandową rządu, która dyskryminuje m.in. LGBT+ i promuje "jedną słuszną wizję świata", czyli katolicką i rodzinną. Każdy z nas ma prawo żyć tak, jak sobie życzy. Każdy powinien być szanowany, bez względu na to, w co wierzy i kim jest. Dziękuję.
Mam wrażenie, że chodzi o prawa człowieka i masz rację... TVP to bardzo homofobiczna i konserwatywna stacja telewizyjna, ale zastanawiam się, dlaczego wcześniej tego nie sprawdziłaś - czytamy w komentarzach.

TVP na razie nie zabrała głosu w sprawie, jednak z mediów społecznościowych stacji zniknęła zapowiedź sylwestrowego występu Mel C.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.