Oni wystąpią na "Sylwestrze Marzeń"! Pierwsze nazwiska gwiazd. Zabraknie ikony

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat organizowanej przez TVP zabawy sylwestrowej. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, "Sylwester Marzeń" znów odbędzie się u podnóża polskich Tatr, jednak Zakopane nie zapłaci ani grosza za organizację imprezy. Podano również nazwiska pierwszych wykonawców, którzy mają wystąpić.

Od 2016 roku organizowane przez TVP koncerty sylwestrowe odbywają się w Zakopanem. Wyjątkiem była zabawa z roku 2020 na 2021, kiedy ze względu na epidemię koronawirusa przeniesiono ją do Ostródy. Na "Sylwestrze Marzeń" zawsze pojawia się plejada gwiazd zarówno polskich, jak i zagranicznych. Kto wystąpi w tym roku? 

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

"Sylwester Marzeń" w TVP - kto wystąpi?

Telewizja Publiczna mocno strzeże informacji na temat artystów, którzy mają wystąpić na koncercie. Portal Wirtualnemedia.pl ustalił jednak, że gwiazdą sylwestrowego wieczoru ma być Zenon Martyniuk. Na scenie na pewno pojawią się także Golec uOrkiestra, Sara James, zespół Boys i Sławomir z Kajrą. W tym roku nie zobaczymy ani nie usłyszymy Maryli Rodowicz. Na razie nie podano także nazwiska zagranicznej gwiazdy, która wystąpi podczas tegorocznej imprezy.  

Zakopane nie zapłaci za organizację "Sylwestra Marzeń"

Wirtualne Media dowiedziały się także, że na mocy niedawnej umowy, zawartej pomiędzy TVP a Zakopanem, miasto w tym roku nie będzie współfinansowało imprezy sylwestrowej. Natomiast udostępni nadawcy infrastrukturę i zaplecze administracyjne.

Dotychczas w kilkuletniej współpracy pomiędzy miastem a nadawcą, podczas dzielenia się kosztami, obie strony uczestniczyły w nich finansowo na objętych tajemnicą handlową zasadach. Tym razem jednak Zakopane nie będzie partycypowało finansowo, tylko - i to zasadnicza zmiana - użyczając samorządową infrastrukturę i zaplecze administracyjne (...). Weźmie także na siebie np. sprzątanie całego tego terenu (łącznie z przyległościami) i samego miasta po hucznej imprezie - czytamy na stronie wirtualnemedia.pl.

Jak podaje portal, takie rozwiązanie ma być satysfakcjonujące dla władz TVP.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.