Edyta Zając w "Tańcu z Gwiazdami" wygrała 100 tys. zł. Mówi, co zrobiła z nagrodą

Edyta Zając wygrała 11. edycję "Tańca z Gwiazdami". Po latach zdradziła, na co przeznaczyła nagrodę.

Edyta Zając w "Tańcu z Gwiazdami" trenowała pod okiem Michała Bartkiewicza. W 2020 roku razem doszli do wielkiego finału, w którym pokonali Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino. Do samego końca nie było wiadomo, która z par zdobędzie większą liczbę głosów, ponieważ wszyscy świetnie radzili sobie na parkiecie. Widzowie zadecydowali jednak, że to Edyta Zając zgarnie kryształową kulę i nagrodę pieniężną. Jak celebrytka wspomina udział w show i na co wydała 100 tysięcy złotych? 

Olga Kaczyńska, Paulina Papierska"Top Model". Kaczyńska poszła na medycynę. Nie tylko ona rzuciła modeling

Zobacz wideo Edyta Zając o romansach w "Tańcu z Gwiazdami": "Byłoby o czym pisać"

Edyta Zając wspomina "Taniec z Gwiazdami". Chętnie jeszcze raz by wystąpiła 

W rozmowie z portalem Jastrząb Post modelka wróciła pamięcią do czasów, gdy była uczestniczką "Tańca z Gwiazdami". Zając nie ukrywa, że świetnie bawiła się w programie i mogłaby jeszcze raz przeżyć taką przygodę. 

Zawsze bardzo dobrze to wspominam. Niesamowita przygoda. Muszę przyznać, że nauczyłam się tańczyć, poznałam wspaniałych ludzi i jeżeli bym mogła, to przeżyłabym to jeszcze raz.

Edyta Zając zdradziła również, na co rozdysponowała wygraną gotówkę.

Ja wszystkie swoje zarobione pieniądze inwestuję w przyszłość i uważam, że taka forma jest dla mnie najlepsza. Lubię być zabezpieczona na czarną godzinę.

Udział Edyty Zając w "Tańcu z Gwiazdami" nie jest jej telewizyjnym debiutem. Modelka ma za sobą uczestnictwo w "Agencie - Gwiazdy", podczas którego zdobyła sporo fanów, nie tylko za sprawą urody, ale i stylu bycia. Spokojna i inteligentna Edyta Zając przestała być wtedy tylko "żoną Rzeźniczaka" (obecnie już byłą), ale medialną osobowością, która potrafi skraść serca widzów.

Milena Lewandowska-Miros, Anna LewandowskaSiostra Lewandowskiego pozuje w krótkim sweterku. Co za sześciopak. "Jaka forma"

Więcej o: