Anna Lewandowska zorganizowała imprezę, ale to jej szwagierka skradła show. "Jaka forma"

Milena Lewandowska-Miros wrzuciła do sieci zdjęcia ze świątecznego przyjęcia. Internauci od razu zwrócili uwagę na jej wygląd i zasypali siostrę Lewego komplementami.

Na tydzień przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia Anna Lewandowska zorganizowała spotkanie, na które między innymi zaprosiła Paulinę Krupińską i Zofię Zborowską. Na imprezie była także jej szwagierka, która pochwaliła się na instagramowym profilu zdjęciami z tego wydarzenia. W sekcji komentarzy natychmiast pojawiło się mnóstwo miłych słów skierowanych pod jej adresem. Internauci są oczarowani wyglądem Mileny Lewandowskiej-Miros

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Anna Lewandowska zorganizowała imprezę, ale to jej szwagierka skradła show. Wszyscy patrzą na jej sylwetkę

Milena Lewandowska-Miros na zdjęciach, które opublikowała w mediach społecznościowych, pozuje u boku popularnych koleżanek. Jednak to nie jej towarzystwo zwróciło uwagę obserwujących ją w sieci osób. Na świątecznym przyjęciu siostra Lewego zaprezentowała się w szarych spodniach, do których dobrała czarny pasek i bordowy sweter. Górna część stroju była jednak na tyle krótka, że odsłoniła jej umięśniony brzuch. Internauci zgodnie przyznali, że Milena wygląda rewelacyjnie. 

Wow jak pięknie wyglądasz! Ale forma!
Ho ho ho kochana, jaka forma.
Milena, ale ty wyglądasz. Ten brzuch! - czytamy na Instagramie.

Milena Lewandowska-Miros, Anna Lewandowska, Paulina KrupińskaMilena Lewandowska-Miros, Anna Lewandowska, Paulina Krupińska Instagram/@lewandowskamilena7

Jak panie bawiły się na przyjęciu? TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat.

Siostra Lewandowskiego miała kiedyś fryzurę jak Anna Lewandowska

Zdjęcia prezentujące Milenę Lewandowską-Miros kilka lat temu pokazują, że wcześniej miała dłuższe włosy, w zupełnie innym kolorze. Jej orzechowe pasma sięgały poniżej ramion, zdarzało się, że pojawiały się na nich jasne refleksy. Teraz żona Radosława Mirosa nosi znacznie krótsze włosy, ufarbowane na ciemniejszy kolor. W galerii u góry strony znajdziecie więcej zdjęć siostry Lewego. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.