Anna Lewandowska piekła świąteczne pierniki. Pomogła jej Zofia Zborowska. Udzieliły im się piłkarskie emocje

Anna Lewandowska już poczuła świąteczny czas. Żona Roberta Lewandowskiego spotkała się z najbliższymi przyjaciółmi, wśród których była m.in. Zofia Zborowska. Piekli pierniczki, a w międzyczasie oglądali mecz.

Anna Lewandowska co roku pamięta o świątecznej tradycji, którą jest pieczenie pierników z jej najbliższymi przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że i teraz spotkała się z przyjaciółmi, aby przygotować bożonarodzeniowe wypieki. Żona Roberta Lewandowskiego zaprosiła m.in. Zofię Zborowską, z którą świetnie się dogaduje. Panie piekły razem ciastka, ale nie zapomniały o finale mundialu w Katarze. 

Polecamy: Emiliano Martinez zdobył Złotą Rękawicę. Przyłożył ją do krocza. Szokujący gest

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Anna Lewandowska piecze pierniki i świętuje zwycięstwo Argentyny. Nie była sama

Anna Lewandowska uwielbia przedświąteczny czas spędzać z najbliższymi przyjaciółmi. To z nimi przygotowuje się do pieczenia pierników. Na InstaStories, które udostępniła, było widać, że trenerka miała wcześniej przygotowane zamrożone ciasto do wyrobu pierników. Podzielone w workach na kilka części czekały na przyjście jej bliskich. Kiedy znajomi zapukali do drzwi, trenerka zaprosiła ich do środka, a później ruszyli w wir przedświątecznego pichcenia w kuchni.

Zobacz też: Chorwackie WAGs zachwycają urodą. Bizneswoman, trenerka personalna męża i modelka wyglądająca jak kopia Shakiry

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Później wszyscy znajomi znaleźli się przed telewizorem, żeby dzielnie dopingować piłkarzy w finale Mistrzostw Świata w Katarze. Po ich minach widać było, że udzieliły im się piłkarskie emocje. Całe towarzystwo oglądało potyczki piłkarzy na boisku.

Więcej zdjęć ze świątecznego spotkania z najbliższymi Anny Lewandowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze estrony.

Więcej o: