Chorwackie WAGs zachwycają urodą. Bizneswoman, trenerka personalna męża i modelka wyglądająca jak kopia Shakiry

Przyjrzeliśmy się partnerkom piłkarzy reprezentacji Chorwacji. Niektóre z nich poświęcają się swoim biznesom, a prace innych skupiają się na mężach.

Chorwacja cztery lata temu dotarła do finału mistrzostw świata w Rosji. Musiała wtedy uznać wyższość Francji, przegrywając 2:4. Dla małego bałkańskiego kraju był to jednak ogromny sukces, który teraz ma szansę się powtórzyć. Chorwacja jest już bowiem w półfinale mundialu w Katarze. Reprezentanci z Luka Modriciem na czele mogą liczyć na gardła fanatycznych kibiców na stadionie i wsparcie ze strony prawie czterech milionów rodaków w kraju. Piłkarzom przede wszystkim pomagają jednak ukochane żony i partnerki. Postanowiliśmy się im przyjrzeć.

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Luka Modric

Zacznijmy od kapitana i największej gwiazdy Chorwacji oraz jego pięknej żony. Luka Modrić poznał ukochaną w 2007 roku. Vanja Bosnic pracowała jako ekonomistka w dużej agencji sportowej, która pomagała świetnie rokującemu piłkarzowi w jednym z transferów. Bardzo szybko znaleźli wspólny język i już w 2010 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Dziś Vanja jest agentką gwiazdora. Zakochani wychowują trójkę dzieci: Ivano, Emę i Sofię.

 

Mateo Kovacic

Żoną pomocnika jest Izabel Kovacić, która była modelką o międzynarodowym statusie. Ze względu na podobieństwo w wyglądzie fani często porównywali ją do Shakiry. Obecnie zajmuje się ona prowadzeniem firmy odzieżowej. Z przyszłym mężem poznała się w 2017 roku w kościele, w którym Izabel śpiewała jako chórzystka. W 2020 roku na świat przyszedł syn pary Ivan, którego ojcem chrzestnym jest wspomniany Luka Modric.

 

Ivan Perisic

Jeden z najważniejszych zawodników Chorwacji żonaty jest z Josipą Perisic. Zakochani znają się już z wczesnych lat szkolnych i razem wchodzili w świat wielkiej sławy. Pobrali się w 2012 roku, wspólnie wychowują syna Leonarda i córkę Manuele. Josipa jest przedsiębiorczynią prowadzącą liczne biznesy. Jej Instagram dowodzi jednak, że rodzina w jej życiu jest na pierwszym miejscu.

 

Marcelo Brozovic

Piłkarz i jego przyszła żona poznali się w 2012 roku w ich rodzinnym mieście, czyli Velika Gorica. Silvii Brozovic zaimponowało, że Marcelo jest bardzo mądry i interesuje się wieloma rzeczami poza sportem. Cztery lata później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Obecnie zakochani mieszkają we Włoszech, w których Chorwat gra w klubie Inter Mediolan. Para doczekała się dwójki dzieci.

 

Marko Livaja

Największe wsparcie Marko otrzymuje od partnerki, która jest jednocześnie jego trenerką personalną. Iris Rajcic regularnie pojawia się na meczach ukochanego z koszulką z jego numerem na plecach. Zakochani wychowują dwójkę dzieci: Elizabet i Lorenza.

 

Mario Pasalic

Jego żoną jest Marija Pasalic. Para pobrała się w 2019 roku na pięknej wyspie Ciovo, na którą piłkarz zaprosił kolegów z reprezentacji. 27-latka jest fanką aktywności na świeżym powietrzu. Chętnie pokazuje zdjęcia z jazdy na nartach i wędrówek po górach.

 

Jak myślicie, Chorwacji tym razem uda się zdobyć złoty medal mistrzostw świata?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.