Za nami finał 11. edycji "Top Model". Tym razem zwyciężyła Klaudia Nieścior, która zdobyła ogromną sympatię widzów, ale nie wszyscy wróżą jej karierę modelki. Sprawdziliśmy, czym zajmują się wygrani poprzednich edycji. Miejsce w branży zagrzała między innymi Zuzanna Kołodziejczyk, Osi Ugonoh, Patryk Grudowicz, Kasia Szklarczyk, Dawid Woskanian czy Dominika Wysocka. Jak radzą sobie pozostali?
Paulina Papierska to zwyciężczyni pierwszej odsłony "Top Model". Już podczas castingów zdobyła sympatię jury, które nie mogła przestać się zachwycać jej niesamowitą urodą. Po emisji show poleciała na kilkumiesięczny kontrakt do Chin, jednak ostatecznie zrezygnowała z kariery. Była modelka przeprowadziła się do Norwegii, gdzie wraz z ukochanym wychowuje dwójkę dzieci. W 2020 roku przestała się udzielać w mediach społecznościowych.
Gdy Olga Kaczyńska weszła do domu modelek, zauroczyła sobą nie tylko jury, lecz także fanów drugiej odsłony show. Aspirująca modelka świetnie wychodziła na zdjęciach i wróżono jej ogromną karierę. Na Instagramie co jakiś czas pojawiały się nowe kadry z sesji, jednak nie było to jej powołanie. Ostatecznie wybrała się na studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, które ukończyła w 2021 roku. Od lipca zeszłego roku jest mężatką.
O zwycięzcy piątej edycji "Top Model" jest wyjątkowo cicho. Radosław Pestka wybrał zawód twórcy internetowego i chętnie publikuje estetyczne zdjęcia na Instagramie. Mimo że uczestnik jest bardzo fotogeniczny, nie ma podpisanego kontraktu z żadną agencją modeli i spełnia się jako influencer. Z jego mediów społecznościowych wiadomo, że wypuścił własną kolekcję biżuterii.
Mikołaj Śmieszek był jednym z ulubionych uczestników dziewiątej edycji "Top Model". Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość widzów oddała głosy właśnie na niego. Zwycięzca show z początku świetnie odnajdywał się w świecie mody i brał udział w kampaniach dla znanych marek. Później jego kariera zwolniła, zaczął tworzyć muzykę i zawalczył na gali freak fightowej. Udziela się w mediach społecznościowych, a jakiś czas temu zdradził, że zostanie ojcem.
Ralph Kamiński nie gryzł się w język w restauracji Gessler. "Czy pani czupiradło jest tutaj dzisiaj?"
Dzieci Lubomirskiego i Kulczyk na salonach. Tak wyglądają księżniczka Weronika i książę Jeremi
Hawking sfotografowany z kobietami na wyspie Epsteina. Rodzina fizyka wydała oświadczenie
Rzecznik prokuratury reaguje po oświadczeniu Agnieszki R. Tak wyjaśnił sprawę
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Michał Piróg po 25 latach odchodzi z TVN-u! "Nadszedł ten moment, by to powiedzieć"
Córka Zygmunta Solorza jest miliarderką. Mało kto wie, czym się zajmuje
Co dalej z rozwodem Kubickiej i Barona? Prawniczka muzyka komentuje