Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska to polska modelka, zwyciężczyni programu dla początkujących modeli – „Top model”. Olga była związana z modelem Mateuszem Jarzębiakiem, który również brał udział w programie. Para rozstała się dość szybko, jednak Kaczyńska nie rozpaczała po rozstaniu.

Imię i nazwisko: Olga Kaczyńska
Miasto pochodzenia: Wrocław
Zawód: modelka
Facebook: facebook.com/Olga-Kaczyńska
Instagram: @olgakaczynska
Twitter: @kaczynskaolga

Olga Kaczyńska w „Top model”

Olga Kaczyńska pochodzi z Wrocławia, a w konkursie „Top model” pojawiła się, gdy miała 19 lat. Jak sama mówi, zdecydowała się na udział w programie, ponieważ chciała się sprawdzić i przeżyć ciekawą przygodę. Modelka zaznacza, że przez udział w programie miała nadzieję osiągnąć coś w modelingu. Jeszcze przed programem Olga miała do czynienia z tą branżą – ma na swoim koncie wiele sesji zdjęciowych. W „Top model” Olga pokazała, że jest zdeterminowana i wytrwała w dążeniu do postawionego sobie celu. Żeby sprostać wymaganiom świata mody, młoda celebrytka schudła kilka kilogramów, ponieważ bycie modelką to jej największe marzenie. W programie dała się poznać jako wesoła, pełna energii osoba, która nie załamuje się pod wpływem krytyki. Dzięki temu i swojej niezwykłej urodzie, Olga zwyciężyła program.

Związek Olgi Kaczyńskiej z Mateuszem Jarzębiakiem

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się informacje o związku modelki z uczestnikiem „Top model”, który wystąpił w innej edycji programu. Związek rozpoczął się niespodziewanie, a para nie kryła się ze swoimi uczuciami, regularnie pokazując na Instagramie swoje wspólne zdjęcia. Później te zdjęcia zniknęły z profili „Górala” i Olgi, a model wstawił zdjęcie z Aleksandrą Wieczorek. Już wtedy pojawiły się spekulacje, że Kaczyńska i Jarzębiak nie są razem, jednak para początkowo nie komentowała sprawy. Niedługo później Mateusz nagrał oświadczenie dla stacji telewizyjnej TVN, w którym potwierdził, że związek z Olgą to już historia. Modelka nie rozpaczała po rozstaniu, a niedługo po tym pojawiły się podejrzenia, że Kaczyńska jest już w nowym związku.

olga kaczyńska

Więcej o:

olga kaczyńska