Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model". Choć tuż po zwycięstwie, próbowała swoich sił w modelingu, chodziła po wybiegach i brała udział w kampaniach reklamowych, to ostatecznie postanowiła wycofać się z show-biznesu i wybrała karierę naukową. Od 2015 roku studiuje medycynę. Gwiazda rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoje życie prywatne, jednak tak ważną okazją, jaką są zaręczyny, nie mogła się nie pochwalić.
Uczestniczka "Top Model" ogłosiła, że 14 września przyjęła oświadczyny swojego partnera, Łukasza Smolińskiego. Mężczyzna zaaranżował zaręczyny w bardzo romantycznych okolicznościach. W czasie ich pobytu na Kubie, a dokładnie będąc w mieście Cienfuegos, uklęknął przed ukochaną i poprosił ją o rękę. Olga zgodziła się, a na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z przyszłym mężem. Pokazała też, jak wygląda jej pierścionek.
Cienfuegos, Kuba 14.09.2019 - napisała.
W komentarzach pojawiły się same gratulacje.
Wow, dużo miłości!
Gratulacje!
Gratulacje! Najlepsze życzenia - piszą internauci.
My również dołączamy się do życzeń.
JP
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki
Maja Chwalińska skradła show przed samym Wimbledonem. Jej nagranie jest hitem!
Były menedżer Lewandowskiego wszystko wypaplał. Odsłonił kulisy małżeństwa piłkarza
Serowska i Hakiel spodziewają się drugiego dziecka. Dominika dodała zdjęcia, a Marcin komentuje. "Zrobiliśmy to"
Chajzer rozpływa się nad 20-letnią narzeczoną. Dziękuje Bogu i jej babci, a to nie koniec
Szefowa TVN reaguje na odejście Dowbora. "Odważnie..."
Rzadkie zdjęcie 15-letnich synów Zając i Krawczyka. Aktorka ma powody do dumy!
Klaskała z Rubikiem, a teraz narzeka. Po tych słowach Agata się zagotowała!
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę