Olga Kaczyńska z "Top Model" zaręczyła się. Jej narzeczony zadbał o szczegóły. Było wyjątkowo romantycznie

Olga Kaczyńska ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że się zaręczyła. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem i romantycznymi zdjęciami z narzeczonym.

Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model". Choć tuż po zwycięstwie, próbowała swoich sił w modelingu, chodziła po wybiegach i brała udział w kampaniach reklamowych, to ostatecznie postanowiła wycofać się z show-biznesu i wybrała karierę naukową. Od 2015 roku studiuje medycynę. Gwiazda rzadko pokazuje w mediach społecznościowych swoje życie prywatne, jednak tak ważną okazją, jaką są zaręczyny, nie mogła się nie pochwalić.

Olga Kaczyńska zaręczyła się

Uczestniczka "Top Model" ogłosiła, że 14 września przyjęła oświadczyny swojego partnera, Łukasza Smolińskiego. Mężczyzna zaaranżował zaręczyny w bardzo romantycznych okolicznościach. W czasie ich pobytu na Kubie, a dokładnie będąc w mieście Cienfuegos, uklęknął przed ukochaną i poprosił ją o rękę. Olga zgodziła się, a na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z przyszłym mężem. Pokazała też, jak wygląda jej pierścionek.

Cienfuegos, Kuba 14.09.2019 - napisała.
 

W komentarzach pojawiły się same gratulacje.

Wow, dużo miłości!
Gratulacje!
Gratulacje! Najlepsze życzenia - piszą internauci.

My również dołączamy się do życzeń.

Sandra Kubicka niedawno się zaręczyła, a już planuje ślub. Zdradziła, ile będzie miała sukienek i ilu gości zaprosi.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: