Olga Kaczyńska pochwaliła się ślubną sesją. Kadry bardzo romantyczne. Z mężem pozowała na plaży. "Pięknie wyglądacie"

Olga Kaczyńska dzięki udziałowi w "Top Model" doskonale wie, jak pozować przed obiektywem. Doświadczenie nabyte w show przydało się podczas sesji ślubnej. Efekt olśniewający.

Olgę Kaczyńską pamiętamy z drugiej edycji programu TVN dla początkujących modeli "Top Model". Zwyciężczyni show właśnie wyszła za mąż, a zdjęciami z romantycznej sesji ślubnej podzieliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała się w nowej grzywce

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiWieniawa na ślubie z Rozbickim. Wybrała sukienkę od polskiej projektantki

Olga Kaczyńska pokazała efekt sesji ślubnej

Olga Kaczyńska wystąpiła w drugiej edycji "Top Model". Zachwyciła wówczas jurorów i widzów stacji TVN. I to dzięki ich głosom wygrała program. Przez jakiś czas pracowała w modelingu, biorąc udział w sesjach dla największych światowych marek, takich jak Dior oraz chodząc w pokazach. Ostatecznie postanowiła wybrać inną ścieżkę zawodową. Na początku 2015 roku rozpoczęła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, które ukończyła w lipcu tego roku.

W połowie lipca Olga wyszła za mąż za kolegę ze studiów Łukasza Samolińskiego. W sieci pojawiły się relacje z wesela, dzięki którym fani mogli podziwiać jej suknię ślubną zaprojektowaną przez Toma Sebastiena, a także tort. W 2019 roku była modelka pochwaliła się w sieci pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od ukochanego. Łukasz oświadczył się Oldze w kubańskim Cienfuegos, gdzie spędzali romantyczne wakacje.

Teraz para wzięła udział w romantycznej sesji ślubnej na plaży. Olga napisała s sesji tylko jedno zdanie:

Nic nam więcej nie potrzeba
 

Widać, że była modelka ma duże doświadczenie w pracy przed obiektywem. Ślubne fotografie zachwyciły internautów. Efekt sesji jest olśniewający. 

Cudowna sesja, a wy wyglądacie na wyjątkowo dobraną parę. Dużo miłości.
Pięknie wyglądacie. Gratulacje
Suknia boska, panna młoda olśniewająca, pan młody szczęściarz. Cudownie!

Matylda DamięckaDamięcka uczciła 77. rocznicę Powstania Warszawskiego. "Chwyta za serce"

Olga Kaczyńska, teraz już Samolińska, jak sama napisała na Instagramie, prezentuje się świetnie.

Więcej o: