Olga Kaczyńska na zdjęciach ze ślubu. Był piękny tort i rustykalne dekoracje. Wiemy, kto zaprojektował jej suknię

Olga Kaczyńska wspomina swój ślub z Łukaszem Samolińskim. Z tej okazji wrzuciła na Instagram sporo zdjęć z tego wydarzenia.

Olga Kaczyńska, zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model", wyszła za mąż za swojego partnera Łukasza Samolińskiego. Ceremonia ślubna odbyła się w sobotę, 17 lipca, ale dopiero teraz była modelka pokazała zdjęcia z tego wydarzenia. Ślub i wesele były bardzo klimatyczne!

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Przeczytaj także: Olga Kaczyńska z "Top Model" zaręczyła się. Jej narzeczony zadbał o szczegóły. Było wyjątkowo romantycznie

Olga Kaczyńska opublikowała zdjęcia ze ślubu. Było bardzo stylowo

Olga Kaczyńska najwyraźniej wciąż odczuwa ślubne emocje. Postanowiła wrócić wspomnieniami do ceremonii i opublikowała kilka fotografii. Przy okazji podziękowała bliskim za obecność. W długim opisie wspomniała także o wszystkich zaangażowanych w jej ślub osobach.

Ach, co to był za weekend! Ogrom wzruszeń, miłości, szaleństwa! Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować naszym cudownym gościom - kochamy was wszystkich całymi serduchami! - oraz pozostałym osobom, które sprawiły, że naprawdę to był najszczęśliwszy dzień naszego życia - napisała była modelka.

Z opisu dowiadujemy się, kto zaprojektował jej obłędną suknię. Był to Tom Sebastien. Kreacja miała modnie opadające ramiączka, lekko prześwitującą i gorsetową górę oraz lejący się i koronkowy dół. Suknia Olgi Kaczyńskiej doskonale pasowała do stylu ślubnej ceremonii i wesela. Para młoda zdecydowała się bowiem na rustykalne ozdoby. Na zdjęciach możemy zobaczyć także tort ślubny i salę weselną. Okazuje się, że tu wkład swój miała znana aktorka. To właśnie w Zaciszu Anny Korcz została zorganizowana impreza.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.