Iza Małysz wrzuciła zdjęcie córki, ale fani patrzą na drugi plan. To, co robi Adam, bawi. "Typowi rodzice"

Izabela Małysz podzieliła się uroczym zdjęciem na Instagramie, na którym jej córka wtula się w męża. Fani szybko zwrócili uwagę, że w tle widać rodziców Karoliny Małysz.

Izabela Małysz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Żona legendarnego polskiego skoczka narciarskiego szczególnie chętnie dzieli się na Instagramie kadrami z podróży i spotkań z przyjaciółmi. Tym razem zaskoczyła internautów wyjątkową fotografią, na której jej córka pozuje u boku męża.

Zobacz wideo Karolina Małysz opowiada o ślubie

Iza Małysz pokazała córkę. Fani zwracają uwagę na drugi plan

Karolina Małysz we wrześniu zeszłego roku wyszła za mąż za Kamila Czyża. Wybranek córki Adama Małysza również pochodzi z Wisły, a jego pasją są wyścigi samochodowe, startuje także na quadach. Teraz teściowa rajdowca pokazała, jak czule wtula się on do żony. Para jest ubrana w czerwone świąteczne swetry i zabawne czapki z pomponami. 

Karolina Małysz z mężemKarolina Małysz z mężem instagram.com/ izamalysz

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internautów rozbawiło przede wszystkim tło fotografii, na którym widać rodziców Karoliny Małysz.

Ale słodziaki, a mistrzowie drugiego planu przede wszystkim.
Piękni i młodzi.
Najlepsi są bohaterowie drugiego planu, których pozdrawiam.
Typowi rodzice.

Czym zajmuje się Karolina Małysz?

Karolina Małysz obroniła pracę licencjacką na kierunku migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. W końcu jednak postanowiła iść nieco inną drogą, co wyjawiła w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Migracje są niezwykle ciekawe, ale to nie to, co chciałam robić w życiu. Magisterkę kończę na Zarządzaniu w mediach społecznościowych i tym też obecnie się zajmuję. Jestem social media managerem. Myślę też nad swoim własnym biznesem, ale nie chcę zdradzać szczegółów.

Karolina Małysz zawsze unikała blasku fleszy i o życiu prywatnym mówiła bardzo niechętnie. Wiadomo jednak, że jej rodzice bardzo lubią zięcia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.