"Miss Kataru" rozbierze się publicznie dla drużyny Chorwacji? Ivana Knoll zabrała głos

Media podsycają doniesienia na temat celebrytki, która została okrzyknięta mianem miss mundialu. Sugerowano nawet, że Ivana Knoll planuje zrzucić ubranie, jeśli chorwacka drużyna sięgnie po zwycięstwo.

Modelka, która na mistrzostwach świata w Katarze dopinguje Chorwację, w ciągu kilku dni stała się medialną sensacją. Na Ivanę Knoll błyskawicznie zwrócili uwagę nie tylko reporterzy, ale także kibice - a wszystko za sprawą odważnych strojów. Ivana Knoll nie przejmuje się bowiem ani panującymi w Katarze wymogami, ani nawet karami, które mogą spotkać kobiety za odsłanianie ciała. Plotki na temat chorwackiej modelki rozprzestrzeniają się w mediach równie szybko, co jej fotografie, jednak na jedną z nich Ivana Knoll postanowiła zareagować błyskawicznie.

Zobacz wideo Francja obroni tytuł w Katarze?

Ivana Knoll nie rozbierze się na mundialu

Ivana Knoll od dzieciństwa mieszka w Chorwacji, a Chorwatami są jej rodzice. Modelka przyszła jednak na świat w Niemczech i to właśnie tamtejsze media zasugerowały, że Knoll planuje zrzucić z siebie ubranie na stadionie w Katarze, że jeśli chorwacka reprezentacja zdobędzie tytuł mistrza świata. Okazuje się, że celebrytka nie ma takiego zamiaru, o czym wprost poinformowała na InstaStories. I to w trzech językach - chorwackim, angielskim i niemieckim.

Fake news! Nie zamierzam zdejmować ubrań, jeśli Chorwacja wygra mistrzostwa. Dziękuję - napisała.

Ivana KnollIvana Knoll instagram.com/@knolldoll

A szanse na sięgnięcie po puchar Chorwacja ma rzeczywiście spore. Reprezentacja kraju, któremu kibicuje Knoll, zagwarantowała sobie awans do półfinału. Spotkanie przeciwko Argentynie Chorwaci rozegrają we wtorek 13 grudnia.

Obecność na trybunach i ogromne zainteresowanie Ivaną Knoll przekłada się na jej rosnącą z każdym meczem popularność. Trudno powiedzieć, czy taki był cel chorwackiej kibicki, ale już będąc w Katarze, świętowała zdobycie miliona obserwujących na Instagramie. Choć celebrytka spotyka się z krytyką za brak poszanowania dla tamtejszej kultury i religii, jej stroje zdecydowanie nie przeszkadzają wszystkim. Reporterzy uchwycili bowiem moment, w którym katarscy kibice wyciągają telefony, aby zrobić maszerującej na trybunach Knoll zdjęcie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.