Chorwacka modelka weszła na mecz w Katarze w samym staniku. Fotograf uchwycił reakcje kibiców

Ivana Knoll to kibicująca Chorwacji celebrytka, która podczas mundialu w Katarze skupia na sobie uwagę mediów. Interesują się nią zresztą nie tylko portale, ale też pozostali kibice, którzy żywiołowo reagują na jej widok.

Tak jak Natalię Siwiec okrzyknięto miss Euro 2012, tak Ivanę Knoll media nazywają miss tegorocznego mundialu. Wspierająca Chorwację influencerka zasłynęła z bardzo odważnych i dużo odsłaniających jak na panujące w Katarze wymogi strojów. Kobietom, które nie stosują się do tych restrykcyjnych zasad, grożą bardzo wysokie kary z więzieniem włącznie.

Zobacz wideo Szczęsny zatrzyma Francję?

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Ivana Knoll weszła na trybuny, mężczyźni sięgnęli po telefony

Knoll jednak kar się raczej nie obawia. Na trybunach w Katarze nosiła już ubrania z bardzo głębokim dekoltem, śmiało odsłaniała nogi i ramiona, a na ostatni mecz fazy grupowej Chorwacji do długich spodni założyła wyłącznie sportowy stanik. Choć wiele osób w komentarzach w mediach społecznościowych zarzuca Knoll, że nie ma szacunku dla tamtejszej religii i kultury, trudno powiedzieć, aby jej stroje przeszkadzały wszystkim. Influencerka zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak zareagowali na nią mężczyźni na trybunach. Gdy przeszła obok, natychmiast wyciągnęli telefony, aby ją sfotografować.

 

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Celebrytka w Katarze spędzi jeszcze trochę czasu. Można się spodziewać, że na trybunach będziemy widywać ją przynajmniej do 5 grudnia, gdy Chorwacja rozegra mecz z Japonią w 1/8 finału. Trudno powiedzieć, czy zabieganie o uwagę mediów było celem Ivany Knoll, ale zainteresowanie nią z pewnością przekłada się na jej popularność. Już w Katarze celebrytka świętowała zdobycie miliona obserwujących na Instagramie.

 

Mimo to o samej Ivanie Knoll nie wiadomo zbyt wiele. Zagraniczne media donoszą, że w tym roku skończyła 30 lat i przyszła na świat w Niemczech. Chorwatami są jednak jej rodzice, a do ich ojczyzny Knoll przeprowadziła się, będąc dzieckiem. Od najmłodszych lat zajmuje się modelingiem, a w 2016 roku została finalistką konkursu piękności Miss Croatia World.

Więcej o: