TVN podjęła decyzję. Dorota Wellman dostała w stacji swój kawałek. Będzie hit?

Dorota Wellman i Marcin Prokop od ponad 15 lat tworzą zgrany duet w "Dzień Dobry TVN". Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, jakoby legendarna para prowadzących miała zniknąć z ekranów. Stacja podjęła decyzję ws. przyszłości dziennikarki. Wellman potwierdziła już te doniesienia.

Dorota Wellman i Marcin Prokop od 15 lat są jednym z ulubionych duetów w "Dzień dobry TVN". Poranne wydanie śniadaniówki prowadzą wspólnie od 2007 roku, a wcześniej pracowali razem na planie "Pytania na śniadanie". Jakiś czas temu w mediach zawrzało, kiedy na kanapie śniadaniowego programu zabrakło Doroty Wellman. Prokop poprowadził poranne wydanie z Anną Kalczyńską i Ewą Drzyzgą. Typowano już kto, zastąpi dziennikarkę w roli prowadzącej. Stacja TVN wydała oświadczenie. Nieobecność Wellman była spowodowana problemami zdrowotnymi. Jak się właśnie okazało, widzowie będą mogli oglądać prezenterkę jeszcze częściej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pierwsze wydanie "Dzień dobry TVN" wyemitowano 17 lat temu. Pamiętacie te pary prowadzących?

Zobacz wideo Dorota Wellman powiedziała Prokopowi, że zaraz zemdleje na wizji. Przyjechała karetka

"Dzień dobry TVN". Dorota Wellman nie znika. Dostała własny cykl w programie 

Dorota Wellman już powróciła na antenę "Dzień dobry TVN" i występuje u boku Marcina Prokopa. Pozycja prezenterki w stacji jest niezachwiana, cieszy się również ogromną sympatią i szacunkiem widzów. Prezenterka dostała nowy cykl w programie. Poprowadzi "Rozmowy Dzień Dobry TVN". W nowym cyklu będzie rozmawiała z gośćmi ze świata kultury i nauki.

W "Rozmowach Dzień Dobry TVN" zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas - przyznała dziennikarka w rozmowie z TVN.

ZOBACZ: "Dzień dobry TVN". Dorota Wellman popłakała się na wizji. Doszło do zaskakującego spotkania

Maciej Rybus i Lana RybusRybus związał się z piękną Rosjanką. W czasie mundialu wypoczywali na Malediwach

10 grudnia Dorota Wellman będzie miała okazję porozmawiać z pierwszym gościem. Do studia zaproszono Lecha Wałęsę. Będziecie oglądać nowy cykl? 

Więcej o: