Katarzyna Dowbor ma sobowtórkę w Polsacie. Zapozowały do wspólnego zdjęcia. "Cieszę się ogromnie, że nas mylą"

Katarzyna Dowbor od lat jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Okazuje się jednak, że w Polsacie dziennikarka ma swoją sobowtórkę. Doszło do spotkania i wspólnego zdjęcia. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest.

Katarzyna Dowbor pojawiła się w Mikołajki w Teatrze Wielkim na 30-tych urodzinach Polsatu. Prezenterka, która przez lata pracowała w telewizyjnej Dwójce, od 2013 roku związana jest ze stacją Zygmunta Solorza-Żaka. W Polsacie prowadzi program "Nasz nowy dom", który bardzo spodobał się widzom. Karierę w tej samej telewizji zrobił też syn prezenterki Maciej Dowbor. Od pierwszej edycji wraz z Piotrem Gąsowskim prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo". W show Polsatu pojawia się także wokalistka i trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Okazuje się, że specjalistka od głosu jest często mylona z Katarzyną Dowbor. Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie obu pań.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor dumna z sąsiadów oraz brata. Przyjęli uchodźców z Ukrainy

Agnieszka Hekiert na wspólnym zdjęciu z Katarzyną Dowbor. Nazwała ją mamą

Na Instagramowym profilu Agnieszki Hekiert pojawiło się wspólne zdjęcie z Katarzyną Dowbor. Wokalistka podpisała je w żartobliwy sposób, zwracając się do dziennikarki per "mamo".

Mamo, cieszę się ogromnie, że nas mylą. Podobieństwo jest. Maciej Dowbor, braciszku... - napisała Agnieszka Hekiert na Instagramie.

Agnieszka Hekiert, Katarzyna DowborAgnieszka Hekiert, Katarzyna Dowbor Fot. Instagram.com/agnieszkahekiert

Rzeczywiście obie kobiety są podobne do siebie, a wyróżniają je szczególnie gęste, rude włosy i charakterystyczne uczesanie. Zdjęcie musiało spodobać się Katarzynie Dowbor, ponieważ udostępniła jest w swojej relacji na Instagramie. 

Na profilu Agnieszki Hekiert pojawiło się także zdjęcie z czerwonego dywanu w Teatrze Wielkim. Trenerka wokalna pojawiła się na nim w długiej, cekinowej kreacji, której autorką była Gosia Baczyńska

Gosia Baczyńska, dziękuję. Czułam się jak księżniczka. Przyrzekam - napisała Agnieszka Hekiert.

Agnieszka HekiertAgnieszka Hekiert Fot. Instagram.com/agnieszkahekiert

Też uważacie, że Katarzyna Dowbor i Agnieszka Hekiert są do siebie podobne?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.