Dagmara Kaźmierska po jednym zabiegu wygląda inaczej. Teraz chętnie pozuje w bikini

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu postanowiła się odchudzić. Później pochwaliła się niesamowitymi wakacjami w Meksyku, przy okazji prezentując nową figurę. Fani są zachwyceni.

Dagmara Kaźmierska jest bez wątpienia największą gwiazdą "Królowych życia". Dzięki udziałowi w reality show emitowanym na antenie TTV, kobieta zyskała ogromną sławę i popularność. Widzowie pokochali ją niemal od razu. Dagmara Kaźmierska stara się na bieżąco informować fanów o nowinkach z jej życia prywatnego. Bardzo aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych, na którym dzieli się relacjami z najnowszych podróży i przygód z najlepszymi przyjaciółmi. Ostatnio Dagmara publikuje coraz odważniejsze zdjęcia w bikini. Uwagę przykuwa jej szczupła sylwetka. Jak się okazuje, celebrytka sporo schudła.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Dagmara Kaźmierska"Królowe życia". Dlaczego wycofano program? Dagmara Kaźmierska wskazała nazwisko

Dagmara Kaźmierska sporo schudła. Poszła na liposukcję. Wszystko przez nogi 

W 2019 roku Dagmara Kaźmierska uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego mierzyła się z ogromnym problemem z nogami. Na samym początku poruszała się na wózku, później o kulach. Po długotrwałej rehabilitacji celebrytka może już chodzić normalnie, ale z pewnymi trudnościami wciąż się boryka. Jakiś czas temu dostała zalecenie od lekarza, by zrzucić kilka kilogramów. Utrata na wadze miała pomóc w odciążeniu stawów. Jednak Dagmara Kaźmierska nie chciała katować się na siłowni. Dlatego postanowiła wybrać się na zabieg liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Według ekspertów medycyny estetycznej liposukcja może być pomocna w samym procesie odchudzania, ale nie powinna być traktowana jako jedyny środek do osiągnięcia szczupłej sylwetki.

Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć. Boję się jak nigdy. Żeby była jasność, ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonią też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi - powiedziała Dagmara Kaźmierka w "Królowych życia".
 

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska chce, żeby powstał film o niej. Kto ją zagra? Jest problem

 

Obecnie Dagmara Kaźmierska skupia się na karierze i myśli o ekranizacji książki, a także o wydaniu kolejnych części jej autobiografii. Jakiś czas temu celebrytka pierwszy raz po zabiegu liposukcji wybrała się na wakacje do Meksyku. W trakcie wypoczynku zdecydowała się opublikować odważną fotografię w bikini, pokazując przy tym wyszczuploną sylwetkę. Fani nie kryli zachwytu i nie szczędzili jej komplementów. 

Chirurg zrobił super robotę. Wyglądasz ekstra! - napisał jeden z internautów.

Zobacz też: Ile zarabia Anna Lewandowska? Padły konkretne kwoty. Ma dłuuuuuugą listę dochodowych projektów

Damara Kaźmierska - z więzienia na medialne wydarzenia 

W przeszłości Dagmara Kaźmierska została skazana na karę 14 miesięcy pozbawienia wolności. Zanim zyskała popularność, sąd wydał prawomocny wyrok za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Więcej o: