Katarzyna Glinka w czerni na imprezie. Klasa! Patrzymy na Ewę Gawryluk i jej jeansy

Gwiazdy pojawiły się na imprezie z okazji 20-lecia marki Natalii Jaroszewskiej w Chaton Warsaw. Większość z nich wybrała kreacje we wzory. Wyłamały się Katarzyna Glinka i Bogna Sworowska, które wystąpiły w czerni.

Natalia Jaroszewska to polska projektantka, która słynie z kreacji w stylu boho. Jej pokazy były prezentowane w Paryżu, Londynie czy Wiedniu. Odpowiadała ona m.in. za ślubną suknię Anny Cieślak. Po jej projekty chętnie sięga więcej polskich gwiazd, dlatego tłumnie przybyły, aby świętować z nią 20-lecie marki w wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy - Warsaw Chaton. Pojawiła się m.in. Agata Załęcka, Anna Kalczyńska, Daria WidawskaMałgorzata Ohme z partnerem, Anna Czartoryska-Niemczycka czy Ewa Gawryluk.

Ewa MingeDom Ewy Minge nie jest typowy. Ma fioła na punkcie kotów. One są wszędzie

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o psychologu w programie Dody

Gwiazdy na 20-leciu marki Natalii Jaroszewskiej

Nie sposób było nie spojrzeć na Agatę Załęcką, aktorkę i artystkę kabaretową, która na tę okazję włożyła krótką sukienkę w odcieniach zieleni. Kreacja świetnie współgrała z rudymi włosami gwiazdy. To, co zwracało uwagę to długie, beżowe kozaki na obcasie, które podkreśliły zgrabne nogi aktorki.

Agata ZałęckaAgata Załęcka KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na imprezie wyróżniały się Katarzyna Glinka i Bogna Sworowska. Obie założyły długie, czarne kreacje. Modelka wybrała sukienkę z rozszerzanymi rękawami i dużym dekoltem.

Bogna SworowskaBogna Sworowska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Glinka za to miała na sobie model w stylu boho. Sukienka sięgała aż do ziemi i odsłaniała ramiona gwiazdy. Aktorka dobrała do niej czarną kopertówkę.

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka KAPiF.pl / KAPIF.pl

Ewa Gawryluk zdecydowała się na jeansy, jednak wybrała dzwony, czyli model, który jest teraz w trendach. Świetnie prezentowały się w połączeniu z luźną, wzorzystą bluzką w niebieskim odcieniu i z brązowymi botkami na obcasie.

Ewa GawrylukEwa Gawryluk KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie w galerii na górze strony.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska bez grama makijażu. Wyglądała promiennie

Zobacz też: Ewa Gawryluk zmyła makijaż, a internauci zaniemówili. Czas się dla niej zatrzymał

Więcej o: