Paulina Krupińska jest fanką holistycznej pielęgnacji. Pokazała się bez grama makijażu. Ma porcelanową cerę

Paulina Krupińska nieczęsto pokazuje się w wersji zupełnie sauté. Tym razem jednak to zrobiła i wyglądała bosko. Trudno oderwać wzrok od jej idealnie gładkiej cery. Widać, że zabiegi którym się poddaje działają.

Paulina Krupińska zawsze pięknie wygląda w makijażu. Stawia na ciepłe tony i nigdy nie przesadza z kolorowymi kosmetykami. Nic więc dziwnego, że fani byli bardzo ciekawi, jak prezenterka "Dzień dobry TVN" wygląda w wersji bez makijażu. Modelka nie ma problemów z tym, by pokazywać się nieumalowaną. W wersji sauté wygląda przepięknie. Zaprezentowała cudowny efekt glow.

Polecamy: Paulina Krupińska pokazała stare zdjęcie córki. Widać nawet twarz! Antonina miała rok i ważne zadanie do wykonania

Zobacz wideo Paulina Krupińska tłumaczy, dlaczego nie publikuje wizerunku dzieci

Tak wygląda Paulina Krupińska bez makijażu. Zachwyca promienną cerą i perfekcyjną strukturą skóry

Paulina Krupińska bardzo dba o cerę, ale jak sama zapewniła w jednym z wywiadów dla Plotka - nie stosuje inwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Stawia na holistyczną, naturalną pielęgnację opartą na masażach Kobido i akupunkturze. Niedawno relacjonowała jeden z zabiegów i pokazywała się z igłami wbitymi w twarz. Pewnie to dlatego tak dobrze wygląda, a na jej twarzy na próżno szukać oznak starzenia się skóry, czy problemów z trądzikiem. Widzimy za to zdrową i jednolitą cerę z pięknym efektem glow.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. Cery może pozazdrościć jej niejedna nastolatka

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram / Paulina Krupińska screen

Prezenterka telewizyjna także w rozmowach z dziennikarzami podkreśla, że uwielbia masaże powieziowe, które rozbijają zastałe tkanki i wspomagają płynny przebieg limfy w organizmie, przez co twarz wygląda na bardziej wykonturowaną.

Trzeba przyznać, że Paulina Krupińska wygląda bardzo dobrze bez makijażu i powinna zdecydowanie częściej prezentować się w takie wersji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.