Paulina Krupińska pokazała stare zdjęcie córki. Widać nawet twarz! Antonina miała rok i ważne zadanie do wykonania

Paulina Krupińska zwykle nie pokazuje dzieci w mediach, ale teraz zrobiła wyjątek. Na jej Instagramie ukazało się zdjęcie półtorarocznej Antosi. Wyglądała uroczo.

Paulina Krupińska od 2018 roku jest żoną Sebastiana Karpiel Bułecki, z którym doczekała się córki. Para stara się szanować jej prywatność i publikują jej zdjęcia tylko przy wyjątkowych okazjach. Jakiś czas temu mogliśmy oglądać Antoninę w halloweenowym wydaniu, a wokalista raz nawet pokusił się o pokazanie, jak wygląda ich oczko w głowie. Teraz modelka miała ku temu kolejny pretekst. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska tłumaczy, dlaczego nie publikuje wizerunku dzieci

Edyta Górniak, DodaOtwarcie mówią o ingerencji w urodę. Jakie operacje miały Bohosiewicz i Lipińska?

Paulina Krupińska pokazała stare zdjęcie córki

Właśnie zaczął się grudzień, a gwiazdy już przygotowują się do świąt. W domach pojawiają się pierwsze dekoracje, celebryci zaczęli już otwieranie różnego rodzaju kalendarzy adwentowych. Paulina Krupińska powoli myśli o ubieraniu żywej choinki. Postanowiła poprosić fanów o radę odnośnie zakupu drzewka i przy okazji pokazała urocze zdjęcie. Zestawiła ze sobą dwie fotografie, na jednej z nich córka modelki miała rok i przystrajała drzewko bożonarodzeniowe. Poniżej mogliśmy zobaczyć również nieco starszą Antoninę, która wykonywała to samo, bardzo ważne zadanie. 

Gdzie zamówię piękną choinkę z dostawą do domu? P.S. Na zdjęciu Tosia ma rok i sześć lat - pisała Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska pokazała córkęPaulina Krupińska pokazała córkę Instagram @pkrupinska

Córka Pauliny Krupińskiej zadała jej nietypowe pytanie

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka doczekali się dwójki dzieci - Jędrzeja i Antoniny. W jednym z wywiadów z Plotkiem modelka przyznała, że ich pociechy nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że mają znanych rodziców. Córka zastanawiała się, dlaczego tak niechętnie ich pokazują np. podczas nagrywania InstaStories. Kiedyś zapytała nawet, czy się ich wstydzą. Żona muzyka liczy, że dzieci mimo wszystko kiedyś docenią ich starania o zachowaniu anonimowości. 

'Dzień dobry TVN'"DDTVN". Słowa eksperta wzburzyły Paulinę Krupińską. Szybko go ustawiła do pionu

Więcej o: