Dom Ewy Minge nie jest typowy. Ma fioła na punkcie kotów. One są wszędzie

Ewa Minge od lat mieszka w Zielonej Górze. Przyglądamy się, jak projektantka urządziła swój dom.

Ewa Minge mieszka w zacisznej dzielnicy Zielonej Góry. To właśnie tu przeprowadziła się po powrocie z Włoch. Pierwotny plan był taki, żeby w Polsce zatrzymać się na sześć lat. Losy projektantki potoczyły się jednak inaczej i została na stałe. Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza w jej domu.

Małgorzata Socha, Martyna WojciechowskaKurdej-Szatan i Przetakiewicz zaszalały z wystrojem kuchni. Podgląfamy wnętrza

Zobacz wideo Ewa Minge pokazała swoją rutynę pielęgnacyjną. Szczotkuje twarz i używa chusteczek dla niemowląt

Ewa Minge nie chciała mieszkać w pałacu ze złotymi klamkami. Sama zaprojektowała meble do domu 

Ewa Minge należy do grona osób, które chętnie dzielą się w mediach społecznościowych kadrami z życia prywatnego. Na instagramowym profilu gwiazdy nie brakuje zdjęć wykonanych w jej domu. Dzięki temu możemy zobaczyć, że zielonogórska posiadłość projektantki jest urządzona bardzo elegancko. We wszystkich pomieszczeniach dominują ciemne kolory, które kontrastują z kremowymi ścianami. Wnętrza wypełniają stylowe dodatki w postaci obrazów i rzeźb. 

Ewa MingeEwa Minge Instagram/@eva_minge

Salon został podzielony na część wypoczynkową i jadalną. W pomieszczeniu między innymi znajdują się kominek oraz czarna sofa z pikowanym obiciem, którą Ewa Minge sama zaprojektowała. Również oświetlenie w pomieszczeniu częściowo jest jej autorstwa. 

Ewa MingeEwa Minge Instagram/@eva_minge

Uwagę zwraca także gabinet. Ściany w tym pomieszczeniu zostały pomalowane w kontrastujących ze sobą kolorach. Projektantka zadbała o to, aby mieć dużo przestrzeni do pracy. 

Ewa MingeEwa Minge Instagram/@eva_minge

Wspaniale prezentuje się teren wokół posesji. Minge stworzyła sobie idealną przestrzeń do odpoczynku. Na tarasie może wylegiwać się w hamaku, a na jednym z balkonów ma kącik wypoczynkowy. 

Ewa MingeEwa Minge Instagram/@eva_minge

Jak na lokum miłośniczki kotów przystało, w całym domu odnaleźć można "kocie" akcenty: rzeźby i figurki, a nawet wzory na pościeli.

Ewa MingeEwa Minge Instagram/@eva_minge

W rozmowie z "Super Expressem" projektantka wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się właśnie tak urządzić swój dom.

Wielu ludzi błędnie postępuje, urządzając swoje domy. Wchodzi się do nich jak do pałacu czy muzeum. Prosi się gości o to, żeby zdjęli buty. A przecież dom powinien być miejscem do życia, dlatego wybierałam do niego takie materiały, żeby wszyscy czuli się w nim wygodnie. Nigdy nie chciałam mieć pałacu, w którym królowałyby złote klamki czy żyrandole za kilkaset tysięcy złotych. Miał być fajny, w miarę prosty i przyjazny.

W przygotowanej galerii u góry strony znajdziecie więcej zdjęć domu Ewy Minge. Między innymi możecie zobaczyć, jak gwiazda urządziła kuchnię i sypialnię. 

Kim Kardashian, North West, Kylie Jenner z córką StormiDzieci Kardashianek. Psalm to ponoć reinkarnacja dziadka, a Wolf to już nie Wolf