Marina Łuczenko podbiła serca widzów jako 12-latka. Tak wyglądała w dzieciństwie. Porównywali ją do hollywoodzkiej aktorki

Marina Łuczenko od lat eksperymentowała ze stylem i zmieniała wygląd. Zobaczcie, jak wyglądała na zdjęciach z dzieciństwa i kiedy debiutowała w show-biznesie.

Marina Łuczenko 30 listopada z pewnością była jedną z najbardziej dumnych WAG's na świecie. Wszystko za sprawą bohaterskiej obrony bramki przez jej męża, Wojciecha Szczęsnego w meczu z Argentyną, Szczęsny w mediach społecznościowych został żartobliwie okrzyknięty "ministrem obrony narodowej" za spektakularną ochronę bramki w trakcie drugiego już na mundialu rzutu karnego. Po meczu od razu skontaktował się z żoną, która przygotowała mu wyjątkową niespodziankę. Wzruszony nie mógł powstrzymać łez. Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są od sześciu lat szczęśliwym małżeństwem i wzajemnie wspierają się w swoich pasjach. Zobaczcie, jak Marina wyglądała, zanim stanęła na ślubnym kobiercu z bramkarzem.

Zobacz wideo Marina ucina plotki o kryzysie w związku. U jej boku pojawił się mąż

'Top Model'. Joanna Krupa"Top Model". Co tam się stało? Widzowie oburzeni. "Serio to zrobiliście?"

Marina Łuczenko na starych zdjęciach. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała żona Szczęsnego

Marina Łuczenko jest piosenkarką i pierwsze sukcesy zaczęła odnosić już jako dziecko. Talent do śpiewania odkrył w niej ojciec, który także jest muzykiem. Łuczenko jest laureatką wielu nagród i wyróżnień i od lat nieustannie próbuje podbić muzyczny rynek w Polsce, ale ten nie jest dla niej zbytnio łaskawy.

Marina Łuczenko z tatąMarina Łuczenko z tatą fot. screen instagram.com/marina_official

Jeszcze jako mała dziewczynka Marina Łuczenko w 2001 roku pojawiła się w programie TVN "Droga do gwiazd", prowadzonym przez Zbigniewa Wodeckiego. Uczestnicy rywalizowali o możliwość nagrania płyty w wytwórni Sony Music Polska. Nastoletnia Marina zaśpiewała wtedy wyjątkowo wymagający utwór - "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Programu nie wygrała, ale jej występ zrobił ogromne wrażenie na publiczności i jury, gdzie w składzie pojawiła się m.in. Ewa Bem. Jak wtedy wyglądała? W 2018 Marina Łuczenko opublikowała na Instagramie zdjęcie z tamtych czasów i zachwyciła fanów. Od razu zwrócono uwagę na jej podobieństwo do znanej aktorki.

Rozmarzona 12-latka. Poznalibyście? - napisała.
 

Więcej zdjęć Mariny Łuczenko znajdziesz w galerii na górze strony.

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się dużo wpisów porównujących dorastającą Marinę Łuczenko do amerykańskiej aktorki Natalie Portman, która jako dziecko zasłynęła w filmie "Leon Zawodowiec". 

Bardzo podobna do Natalie Portman, jak siostra bliźniaczka!
Jak młoda Natalie Portman w Leonie Zawodowcu.
Pamiętam cię taką z festiwali.
Można powiedzieć, że dla ciebie upływ czasu nie istnieje - czytamy w komentarzach.

Jak Marina Łuczenko poradziła sobie z legendarnym utworem Niemena? Zobaczcie nagranie poniżej. 

 

Marina Łuczenko w 2009 roku wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami"

Mało kto pamięta, ale zaledwie 20-letnia Marina Łuczenko spróbowała swoich siła na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Niestety nie podbiła serc widzów i zajęła zaledwie dziesiąte miejsce, ale właśnie wtedy poczuła się pełnoprawną celebrytką i zaczęła pojawiać się na ściankach. Marina eksperymentowała ze strojem i szukała własnego stylu.

'Taniec z gwiazdami'. Marina Łuczenko'Taniec z gwiazdami'. Marina Łuczenko fot. kapif.pl

Związki Mariny Łuczenko. Z kim spotykała się, zanim poznała Wojciecha Szczęsnego? 

Na początku kariery w show-biznesie Marina spotykała się z wokalistką zespołu Afromental, Wojciechem Łozowskim. Ich związek nie przetrwał próby czasu. 

Zakochaliśmy się w sobie na maksa. Jego pasją też jest muzyka. Myślałam, że będziemy się wzajemnie wspierać i rozumieć. Nie udało się. Zawiodłam się - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Party" w 2010 roku.

Pod koniec 2010 roku media rozpisywały się o związku Mariny Łuczenko z Łukaszem Mrozem, znanym jako Mrozu. Zakochani długo nie potwierdzali łączącej ich relacji. Łuczenko w końcu zrobiła to w "Dzień dobry TVN". Wystąpili też razem na scenie, śpiewając piosenkę "Wenus Mars". Ostatecznie zdecydowali, że zostaną przyjaciółmi.

Marina szybko stała się idolką nastolatek, które podpatrywały u niej najnowsze trendy modowe. 

Związki Mariny ŁuczenkoZwiązki Mariny Łuczenko fot. kapif.pl

Ślub z Wojciechem Szczęsnym. Marina Łuczenko powiedziała sakramentalne "TAK"

Marina Łuczenko w 2013 roku po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Wojciecha Szczęsnego. Po dwóch latach związku, w dniu 26. urodzin Mariny, Szczęsny się jej oświadczył. Para wzięła ślub w Grecji w 2016 roku. Piosenkarka zachwyciła wtedy doborem kreacji, która była przemyślana w każdym szczególe.

 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta już poznała nową partnerkę Macieja. Kobieta była na ich weselu!"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta już poznała nową partnerkę Macieja

 

Zobacz też: Księżna Kate i Meghan wreszcie się pogodzą? Markle ma dla żony Williama propozycję nie do odrzucenia

 
Więcej o: