Księżna Kate i Meghan wreszcie się pogodzą? Markle ma dla żony Williama propozycję nie do odrzucenia

Meghan Markle miała wyciągnąć rękę do księżnej Kate i zaprosić ja do swojego podcastu "Archetypes". Okazja do realizacji nagrania nadarzy się już niedługo, bo książę William i Kate na początku grudnia przylecą do USA.

Księżna Kate i Meghan Markle miały szansę się zaprzyjaźnić. Wiele je łączy, obie są żonami książąt i musiały od postaw uczyć się dworskiej etykiety, gdyż same pochodzą spoza rodziny królewskiej. Niestety "Megxit" wszystko zrujnował i od tamtej pory prasę obiegały nagłówki o nierozwiązanym konflikcie. Po pogrzebie królowej Elżbiety II w relacjach między rodziną Williama i Harry'ego nie nastąpiła znacząca poprawa. Dodatkowe napięcie generowane jest przez zbliżającą się premierę wspomnień księcia Harry'ego, które mogą mocno uderzyć w rodzinę królewską. Czy żony książąt wreszcie się pogodzą? Jest na to szansa, bo Meghan miała rzekomo wyjść z inicjatywą naprawienia relacji i złożyła Kate wyjątkową propozycję.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Meghan Markle miała wyjść z inicjatywą i zaprosić księżną Kate do jej podcastu "Archetypes". Czy żona Williama przyjmie zaproszenie?

Relacje Meghan Markle i księżnej Kate już od samego początku nie należą do najłatwiejszych. Odkąd żony synów księżnej Diany zaczęły pojawiać się razem na oficjalnych eventach, były nieustannie porównywane i kreowane przez prasę na konkurujące ze sobą rywalki.

 

Więcej zdjęć Meghan Markle i księżnej Kate znajdziesz w galerii na górze strony.

Na zdjęciach z pierwszych wspólnych wyjść są uśmiechnięte i zdają się być serdeczne wobec siebie, ale nawet jeśli miały szansę na nawiązanie bliskiej relacji to decyzja Meghan i Harry'ego o opuszczeniu rodziny królewskiej kompletnie to zrujnowała. Sytuacji nie polepszył wywiad u Oprah Winfrey, którego Meghan i Harry udzielili po opuszczeniu Wielkiej Brytanii. W rozmowie, oprócz licznych oskarżeń wobec rodziny królewskiej, Markle odniosła się do zarzutu, że rzekomo doprowadziła żonę Williama do płaczu. Przyznała, że było wręcz odwrotnie. 

To był ciężki tydzień przed ślubem. Kilka dni przed uroczystością Kate była zdenerwowana. Chodziło o kreacje dla dziewczynek, które miały nieść kwiaty i to ja wtedy płakałam. Po tym Kate przeprosiła i przysłała mi kwiaty. To nie byłoby fair, żebym teraz o tym opowiadała, Kate przeprosiła, a ja jej wybaczyłam - wyznała w wywiadzie u Oprah Winfrey.

Po decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej Harry i Meghan przeprowadzili się do USA i zamieszkali w Los Angeles. To z pewnością utrudniło naprawienia relacji z Williamem i Kate. Okazją do zawarcia rozejmu była tragedia w rodzinie. Para przyleciała do Wielkiej Brytanii na pogrzeb królowej Elżbiety II, ale nawet tak trudne przeżycia nie zabliźniły dawnych ran. Neil Sean, który na rodzinie królewskiej zna się jak mało kto, twierdzi, że Meghan wyszła z inicjatywą i zaprosiła Kate do udziału w jej podkaście. Żona Wiliama miałaby podzielić się spostrzeżeniami odnośnie wychowywania dzieci.

Kiedy Meghan była tutaj i zatrzymała się w Windsorze, poprosiła księżną Walii o pojawienie się w nadchodzącym odcinku "Archetypes" - twierdzi znawca brytyjskiej monarchii Neil Sean.

Czy Kate przyjmie zaproszenie i doceni starania Meghan? Z pewnością będzie do tego idealna okazja, bo księżna Kate i książę William już 2 grudnia mają przylecieć do USA na rozdanie nagród Earthshot. Występ Kate w "Archetypes" z pewnością miałby szanse pobić wszelkie rekordy słuchalności. 

 

Zobacz też: Agata Duda na zdjęciach z młodości. Kinga to kopia mamy. "Prawie jak dwie krople wody"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.