Żona Marcina Prokopa na zdjęciu w bikini. "Przesyła ciepło" prosto z Bali. "Szał i obłęd"

Maria Prokop, żona Marcina Prokopa pokazała zdjęcie w bikini. Obecnie przebywa na Bali, a niebawem będzie organizowała jogowe warsztaty na Teneryfie.

Marcin Prokop w 2011 roku poślubił Marię Prażuch podczas rodzinnych wakacji w Portugalii. Para poznała się wiele lat wcześniej na jednej z imprez, ale zwlekali z formalizacją związku. Razem wychowują córkę Zofię. Chociaż Prokop jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, jego żona stroni od zainteresowania mediów. Jej pasją i sposobem na życie jest joga. Na nowym zdjęciu pozuje na Bali w samym bikini.

Zobacz wideo Dorota Wellman o pracy z Marcinem Prokopem. Złożyłaby wypowiedzenie, gdyby jej go zabrali

Maria Prokop, żona Marcina Prokopa w bikini. Zachwyca sylwetką

Maria Prokop obecnie spełnia się jako nauczycielka jogi, medytacji, a także trenerka oddechu. Niedawno wystąpiła w "Mieście kobiet", gdzie opowiedziała o swojej walce z nerwicą. W powrocie do zdrowia pomogli jej specjaliści, farmakoterapia, a także właśnie praca nad oddechem. Obecnie żona prowadzącego "Dzień dobry TVN" przebywa na Bali, skąd opublikowała zdjęcie w bikini.

Wiem, że macie śnieg i zimno, więc wysyłam poranne słońce, ciepło i dużo dobrego. Ja też za kilka dni będę się razem z wami w śniegu taplać i nawet cieszę się, bo moja pitta [pojęcie stosowane w Ajurwedzie, tradycyjnej medycynie indyjskiej, oznacza typ osobowości - przyp. red.] rozbuchana balijskim upałem już zaczyna domagać się solidnego schłodzenia. Balans musi być - napisała na Instagramie.
 

Przy okazji zaprosiła na tygodniowe warsztaty z jogi, medytacji i oddychania, które będzie prowadzić na Teneryfie już w styczniu.

Szał i obłęd. 
Super. Relaks w takim otoczeniu gwarantowany.
Przepięknie proszę pani - komentują zdjęcie internauci.

Maria Prokop w przeszłości pracowała w korporacji i zajmowała się marketingiem. Była też menedżerką Anny Markowskiej z "Top Model", która w poście na Instagramie bardzo chwaliła sobie pracę z żoną dziennikarza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.