Anna Markowska pokazała swoją menadżerkę. Okazuje się, że to żona Marcina Prokopa. "Mój anioł stróż"

Anna Markowska postanowiła podsumować 2019 rok, który zbliża się już ku końcowi. Podziękowała m.in. swojej menadżerce, która jest żoną znanego prezentera telewizyjnego.

Anna Markowska jest modelką i finalistką programu "Top Model". Widzowie pokochali ją za jej szczerość i motywację w dążeniu do celu. Mimo że dziewczyna nie chodzi po światowych wybiegach, to prężnie rozwija się w świecie show-biznesu. Celebrytka coraz częściej pokazuje się na branżowych eventach, a jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 400 tysięcy osób.

Anna Markowska na zdjęciu ze swoją menadżerką

Modelka na swoim profilu na Instagramie wstawiła wspólne zdjęcie ze swoją menadżerką. Okazuje się, że jest nią Maria Prokop, żona prezentera Marcina Prokopa. Zdjęcie jest naprawdę urocze, bo Ania i Maria wyglądają na szczęśliwe. Jednak to opis pod postem najbardziej zaskakuje. Finalistka "Top Model" postanowiła skomplementować i podziękować Marii, która pomogła jej rozwinąć skrzydła.

Moja menadżerka i mój anioł stróż. Jedna z najpiękniejszych kobiet w moim życiu. Takich osób życzę Wam w te święta, kochani! Trzymajcie się blisko, bo bliscy są najważniejsi.
 

Maria Prokop dotychczas bardzo chroniła swoje życie prywatne i niewiele było wiadomo o jej życiu. Teraz wiemy, że oprócz pracy z gwiazdami, Maria jest ogromną fanką i entuzjastką jogi. 

Podobno żona prezentera zwróciła uwagę na modelkę już podczas siódmej edycji programu "Top Model" i to właśnie wtedy zaproponowała jej współpracę. Jak widać, obie są z niej bardzo zadowolone.

BO

Zobaczcie Koło Plotka, w którym wystąpiła Ania Markowska:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.