Ania komentuje przegraną w "Top Model". Ma żal? "Wygrałam coś droższego niż 100 tysięcy papierów! Pieniążki zarobię w pracy"

Anna Markowska zabrała głos po odpadnięciu z "Top Model". Ma żal, że to nie ona została topmodelką?
Zobacz wideo

Ostatnia edycja "Top Model" zakończyła się burzliwie. Wszystko przez spekulacje, że program był od początku ustawiony i miała go wygrać Ania. Jak sugerują niektórzy, przez słowa Marcina Tyszki, produkcja szybko zrobiła podmianę i tym sposobem zwyciężyła Kasia. Więcej o aferze w finale show przeczytacie TUTAJ.

Anna Markowska komentuje przegraną w "Top Model"

Po całym zamieszaniu głos zabrali internauci i jurorzy. Teraz w końcu sama Markowska odniosła się do przegranej w programie. W swoim wpisie wyznała, że ważniejsze od pieniędzy dla zwycięzcy, są dla niej wspomnienia z programu i wsparcie od osób, które tam spotkała.

Już mnie trochę znacie, więc pewnie wiecie, że wygrałam podczas finału coś droższego niż 100 tysięcy papierów! Wygrałam przede wszystkim wasze wsparcie. Anja Rubik powiedziała mi piękne słowa, których nie zapomnę do końca życia, mam sympatię i wsparcie dobrych ludzi, których poznałam w czasie programu i przede wszystkim przepracowałam siebie, mam power, by działać dalej. Gdybym miała możliwość cofnąć się do finału, wybieram dziś moje "nagrody", pieniążki zarobię w pracy, która da mi satysfakcję. Wam dziękuję za KAŻDEGO jednego smsa, gdybym mogła każdego bym uścisnęła! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna - napisała.
 

Pod jej postem posypało się i tak mnóstwo gratulacji. Fani Markowskiej trzymali za nią kciuki do końca i dla nich to właśnie ona wygrała program. Wierzycie w jej zapewnienia, że nie potrzebuje tytułu topmodelki i nagrody pieniężnej? A może gdyby wygrała miałaby inne nastawienie? Nie ukrywajmy, że wygrana w programie na pewno jest w jakiś sposób pomocna w rozkręceniu kariery.

MT

Więcej o: