Ania komentuje przegraną w "Top Model". Ma żal? "Wygrałam coś droższego niż 100 tysięcy papierów! Pieniążki zarobię w pracy"

Anna Markowska zabrała głos po odpadnięciu z "Top Model". Ma żal, że to nie ona została topmodelką?
Zobacz wideo

Ostatnia edycja "Top Model" zakończyła się burzliwie. Wszystko przez spekulacje, że program był od początku ustawiony i miała go wygrać Ania. Jak sugerują niektórzy, przez słowa Marcina Tyszki, produkcja szybko zrobiła podmianę i tym sposobem zwyciężyła Kasia. Więcej o aferze w finale show przeczytacie TUTAJ.

Anna Markowska komentuje przegraną w "Top Model"

Po całym zamieszaniu głos zabrali internauci i jurorzy. Teraz w końcu sama Markowska odniosła się do przegranej w programie. W swoim wpisie wyznała, że ważniejsze od pieniędzy dla zwycięzcy, są dla niej wspomnienia z programu i wsparcie od osób, które tam spotkała.

Już mnie trochę znacie, więc pewnie wiecie, że wygrałam podczas finału coś droższego niż 100 tysięcy papierów! Wygrałam przede wszystkim wasze wsparcie. Anja Rubik powiedziała mi piękne słowa, których nie zapomnę do końca życia, mam sympatię i wsparcie dobrych ludzi, których poznałam w czasie programu i przede wszystkim przepracowałam siebie, mam power, by działać dalej. Gdybym miała możliwość cofnąć się do finału, wybieram dziś moje "nagrody", pieniążki zarobię w pracy, która da mi satysfakcję. Wam dziękuję za KAŻDEGO jednego smsa, gdybym mogła każdego bym uścisnęła! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna - napisała.

Pod jej postem posypało się i tak mnóstwo gratulacji. Fani Markowskiej trzymali za nią kciuki do końca i dla nich to właśnie ona wygrała program. Wierzycie w jej zapewnienia, że nie potrzebuje tytułu topmodelki i nagrody pieniężnej? A może gdyby wygrała miałaby inne nastawienie? Nie ukrywajmy, że wygrana w programie na pewno jest w jakiś sposób pomocna w rozkręceniu kariery.

MT

Więcej o:
Komentarze (31)
Anna Markowska komentuje przegraną w "Top Model". Ma żal, że nie została topmodelką?
Zaloguj się
 • Gość: Słabo mi

  Oceniono 8 razy 4

  Jak powiadają... gdy słyszę jak ktoś mówi "PIENIĄŻKI, to mi się NOŻYK w kieszonce otwiera. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Przecież to brzmi jak bełkot najaranego klauna!!!!! Ludzie, nie mówicie tak. ;__;

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 4

  Ladniejsza na pewno od tej Kasi i ma ciekawsza urode od tej blondyny. Lepiej wykorzyta szanse, niz nowa top miss

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Ile można jeszcze wałkować tę debiliadę?
  A dziewczyna bardzo ładna i jak szczera to mądra.

 • Gość: Teresa

  Oceniono 7 razy 3

  Kasia super Ania tylko fotogeniczna obie ok ale wybór dobry zaś nastawienie juri minęło się z SMSami .

 • Gość: fanka

  Oceniono 3 razy 1

  Ale w finale głosują widzowie! Każdy z finalistów radził sobie świetnie w programie, ale widzowie to nie jury - nie muszą się kierować profesjonalizmem, mogą wybrać, kogo zwyczajnie lubią. A Kasię bardzo polubiłam oglądając program, jest bardzo sympatyczna i ładna. Nie dziwię się, że wygrała. W każdej edycji widzowie głosowali po swojemu. Pamiętacie pierwszą edycję? Nie wygrała dziewczyna wyglądająca najbardziej modelkowo, tylko taka, która zdaniem widzów była najładniejsza i sympatyczna. Myślę, że i Ania, i Kasia, i Hubert mają szansę na karierę, jeśli tylko będą nad nią pracować.

 • Gość: Mirek

  Oceniono 5 razy 1

  Tak nadmuchana i naburmuszona Wieniawa II TO ma byc ladne skoro jest brzydkie jakos nie kumam ....

 • Gość: Odi

  Oceniono 5 razy 1

  Bravo Kasia! W końcu top model wygrała piękna dziewczyna a nie pokraka.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Ania to fotomodelka, nie modelka z całym szacunkiem

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  wygrała najgorsza z dziewczyn piękna ale zwycżaja Hubert zrobi karierę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX