Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Wcześniej startowała w wyborach Miss World University. Co jeszcze o niej wiemy?

Kasia Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model". Co o niej wiemy?
Zobacz wideo

Finał "Top Model" za nami. Głosami widzów tytuł na tytuł topmodelki zasłużyła 22-letnia Kasia Szklarczyk.

Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model"

Kasia Szklarczyk pochodzi z Bukowna, ale aktualnie mieszka w Warszawie. 22-latka skończyła architekturę wnętrz na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Kasia ma dwie siostry i to jedna z nich zachęciła ją do wzięcia udziału w show. W związku z tym, Kasia nie mogła pojawić się na ślubie siostry. Jednak ta nie ma jej tego za złe, co przyznała w finale.

Kasia Szklarczyk z "Top Model"

Kasia bardzo lubi sport, który daje jej dużo radości. Jest też szczęśliwa, kiedy może spędzać czas z najbliższymi. Pasjonuje się nie tylko sportem, ale też plastyką

Maluję, rysuję, zajmuję się decoupage'em - wyznała. 
 

Okazuje się, że to nadal nie wszystko, czym zajmuje się Szklarczyk. Na stronie "Top Model" możemy przeczytać, że w wolnym czasie wyprowadza psy z pobliskiego schroniska na spacery. Ze strony dowiadujemy się także, kto jest wzorem dla Kasi.

Martyna Wojciechowska jest dla mnie ogromnym wzorem do naśladowania.  Jest bardzo silną, mądrą, wielkoduszną i  zdeterminowaną kobietą. Podziwiam ją za to, że nigdy się nie poddaje, zawsze wytrwale podąża do celu. Pani Martyna całe życie udowadnia, że niemożliwe nie istnieje - zdradziła. 

Nic więc dziwnego, że i jej motto brzmi "Impossible is nothing - niemożliwe nie istnieje", co chyba udowodniła w finale. Kasia ma też sprecyzowane swoje plany na przyszłość. Ma nadzieję, że za kilka lat nadal będzie pracować w modelingu, a może i w telewizji.

 

Kasia Szklarczyk - wybory Miss World University

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Miss Polonia, Kasia pod koniec zeszłego roku wzięła udział w międzynarodowym konkursie piękności. Co więcej, modelka zdobyła wówczas szarfę 4. Wicemiss Świata Studentek. Została również uhonorowana tytułem Miss Peace. Więcej o tym TUTAJ.

Kasia Szklarczyk - wymiary

87/64/90

180 cm

Jeszcze raz gratulujemy!

MT

Więcej o: