Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Wcześniej startowała w wyborach Miss World University. Co jeszcze o niej wiemy?

Kasia Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model". Co o niej wiemy?
Zobacz wideo

Finał "Top Model" za nami. Głosami widzów tytuł na tytuł topmodelki zasłużyła 22-letnia Kasia Szklarczyk.

Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model"

Kasia Szklarczyk pochodzi z Bukowna, ale aktualnie mieszka w Warszawie. 22-latka skończyła architekturę wnętrz na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Kasia ma dwie siostry i to jedna z nich zachęciła ją do wzięcia udziału w show. W związku z tym, Kasia nie mogła pojawić się na ślubie siostry. Jednak ta nie ma jej tego za złe, co przyznała w finale.

Kasia Szklarczyk z "Top Model"

Kasia bardzo lubi sport, który daje jej dużo radości. Jest też szczęśliwa, kiedy może spędzać czas z najbliższymi. Pasjonuje się nie tylko sportem, ale też plastyką

Maluję, rysuję, zajmuję się decoupage'em - wyznała. 

Okazuje się, że to nadal nie wszystko, czym zajmuje się Szklarczyk. Na stronie "Top Model" możemy przeczytać, że w wolnym czasie wyprowadza psy z pobliskiego schroniska na spacery. Ze strony dowiadujemy się także, kto jest wzorem dla Kasi.

Martyna Wojciechowska jest dla mnie ogromnym wzorem do naśladowania.  Jest bardzo silną, mądrą, wielkoduszną i  zdeterminowaną kobietą. Podziwiam ją za to, że nigdy się nie poddaje, zawsze wytrwale podąża do celu. Pani Martyna całe życie udowadnia, że niemożliwe nie istnieje - zdradziła. 

Nic więc dziwnego, że i jej motto brzmi "Impossible is nothing - niemożliwe nie istnieje", co chyba udowodniła w finale. Kasia ma też sprecyzowane swoje plany na przyszłość. Ma nadzieję, że za kilka lat nadal będzie pracować w modelingu, a może i w telewizji.

Kasia Szklarczyk - wybory Miss World University

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Miss Polonia, Kasia pod koniec zeszłego roku wzięła udział w międzynarodowym konkursie piękności. Co więcej, modelka zdobyła wówczas szarfę 4. Wicemiss Świata Studentek. Została również uhonorowana tytułem Miss Peace. Więcej o tym TUTAJ.

Kasia Szklarczyk - wymiary

87/64/90

180 cm

Jeszcze raz gratulujemy!

MT

Więcej o:
Komentarze (49)
Kasia Szklarczyk wygrała 7. edycję "Top Model". Co o niej wiemy?
Zaloguj się
 • Gość: bn

  Oceniono 25 razy 17

  A prawda jest taka - dziewczyna ma genialne, idealne wybiegowe wymiary, smukłą sylwetkę, wie po co przyszła do programu, ma doświadczenie w modelingu i potrafi pracować ze wszystkimi ludźmi.A - i akceptuje siebie, nie musi retuszować swoich własnych zdjęć :) Tyle. I tym wygrała. Życzę jej jak najwięcej zleceń.

 • Gość: ekwojdowhdowhjd

  Oceniono 31 razy 13

  przepiękna dziewczyna! Myślę, że zasłużenie wygrała. Jest śliczna, trochę podobna do pięknej magdy mielcarz, trochę do skorupkowej. Większość modelek to takie face-off, nijakie, dziwne brzydulki, ale bardzo szczupłe i bardzo wysokie. ta kobieta jest jak super modelki z lat 90 - przepiękna twarz, znakomita figura i sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna. A nie szczur kanałowy, pozapadany kościotrup i foch na gębie.

 • agap.e

  Oceniono 21 razy 13

  Podobna do Mielcarz.

 • Gość: Ilonkaaa

  Oceniono 18 razy 8

  Niepodobalo mi się tylko to że Kasię przedstawili jako dziewczynę od sztucznych rzęs, Huberta jako nieszanujacego ludzi z trudnym charakterem a Anię jako milosniczke zwierząt i która pokonała choroba. Takie sformułowania padały parę razy. Po co? Gratulacje! Wygrała najpiękniejsza choć bardzo zestresowana była, minę miała bardzo zestresowana i skupiona. Wszystkich trochę zjadlo nawet p. Joasie i p. Michala

 • Gość: Jsjsja

  Oceniono 15 razy 7

  TVN przeszło samo siebie żeby zabrać komuś zwycięstwo przez to że padło zdanie które „mogłoby” świadczyć o ustawieniu programu

 • Gość: m.

  Oceniono 15 razy 5

  śliczna! oby jej się wiodło! niech podbije świat! Każdy projektant w L.A. się nią zachwycał. Brawo kasia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Przykro czytać te wszystkie ukasliwe komentarze, ale w takich chwilach możemy zobaczyć jacy ludzie potrafią być wredni i zazdrosni... Każdy z was chciałby być na jej miejscu, przez czysta zazdrość wpisujcie te paskudne teksty... A prawda jest taka, że dziewczyna zasłużyła... i trzeba jej życzyć wspaniałej kariery.Pani sąsiadko Kasi, jest Pani zawistnym człowiekiem i to z Pani wszyscy powinni się śmiać...

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 2

  Bardzo ładna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX