Kasia z "Top Model" rok temu brała udział w wyborach Miss World University. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała

Kasia Szklarczyk właśnie dostała się do finałowego odcinka "Top Model". A czy wiedzieliście, że to nie tylko piękna modelka, ale także i utytułowana miss?

Kasia Szklarczyk zachwyciła swoją urodą zarówno jury programu "Top Model", jak i samych widzów. Szybko zdobyła także ich sympatię, co z pewnością pomogło jej w drodze do samego finału. Już za tydzień stanie przed ogromną szansą, by wygrać 7. edycję programu "Top Model". Niewielu jednak wie, iż Kasia to również naprawdę utytułowana miss. 

Kasia Szklarczyk reprezentowała Polskę w wyborach World Miss University

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Miss Polonia, Kasia pod koniec zeszłego roku wzięła udział w międzynarodowym konkursie piękności. Co więcej, modelka zdobyła wówczas szarfę 4. Wicemiss Świata Studentek. Została również uhonorowana tytułem Miss Peace. W Kambodży, gdzie odbywał się konkurs World Miss University, Kasia spędziła trzy tygodnie. Tam miała możliwość nie tylko zwiedzić ten kraj, ale także i wziąć udział w wykładach na temat pokoju na świecie czy też ochrony środowiska. Swój pobyt w Kambodży modelka chętnie relacjonowała na Instagramie. 

 
 

Wiedzieliście, że Kasia reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności? Koniecznie zobaczcie więcej zdjęć modelki sprzed roku. Uważacie, że mocno się zmieniła?

 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.