Kasia z "Top Model" rok temu brała udział w wyborach Miss World University. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała

Kasia Szklarczyk właśnie dostała się do finałowego odcinka "Top Model". A czy wiedzieliście, że to nie tylko piękna modelka, ale także i utytułowana miss?

Kasia Szklarczyk zachwyciła swoją urodą zarówno jury programu "Top Model", jak i samych widzów. Szybko zdobyła także ich sympatię, co z pewnością pomogło jej w drodze do samego finału. Już za tydzień stanie przed ogromną szansą, by wygrać 7. edycję programu "Top Model". Niewielu jednak wie, iż Kasia to również naprawdę utytułowana miss. 

Kasia Szklarczyk reprezentowała Polskę w wyborach World Miss University

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Miss Polonia, Kasia pod koniec zeszłego roku wzięła udział w międzynarodowym konkursie piękności. Co więcej, modelka zdobyła wówczas szarfę 4. Wicemiss Świata Studentek. Została również uhonorowana tytułem Miss Peace. W Kambodży, gdzie odbywał się konkurs World Miss University, Kasia spędziła trzy tygodnie. Tam miała możliwość nie tylko zwiedzić ten kraj, ale także i wziąć udział w wykładach na temat pokoju na świecie czy też ochrony środowiska. Swój pobyt w Kambodży modelka chętnie relacjonowała na Instagramie. 

Wiedzieliście, że Kasia reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności? Koniecznie zobaczcie więcej zdjęć modelki sprzed roku. Uważacie, że mocno się zmieniła?

 

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
Kasia z "Top Model" rok temu brała udział w wyborach miss. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała
Zaloguj się
 • glos_z_ciemnosci

  Oceniono 7 razy 7

  no no, z sypialni bym nie wyganiał... szkoda tylko że Kasia nie wie które to drzwi ;)

 • Gość: Jkh

  Oceniono 8 razy 2

  Jest najładniejsza z całej trójki.

 • Gość: Samochód na baterie

  Oceniono 6 razy 2

  Bardzo ładna dziewczyna. :)

 • Gość: Trixi

  Oceniono 3 razy 1

  Świetnie się bawiła w Dubaju z szejkami ;) Kiedyś miała pełno takich zdjęć na swoim instagramie. Szkoda, że usunęła kiedy dostała się do Top Model :/ Te zdjęcia na jachcie ze starszymi panami wyszły ładnie :)

 • Gość: edi

  Oceniono 1 raz 1

  na pierwszym zdjęciu ma zupełnie inny nos!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 1

  Kolejna falszywa osoba, ktora ma parcie na szklo i dazy po trupach do celu. Wygra Top Model i nic nie osiagnie.

 • Gość: kk

  Oceniono 13 razy 1

  Takie napakowane silikony nie powinny być do programu przyjmowane. Na wyborach miss była jeszcze w miarę naturalna, teraz usta napompowane, a policzki jej zaraz eksplodują. Plastikiem jedzie. Ten program już też.

 • Gość: Tortura

  Oceniono 11 razy 1

  Ona wygra. Tak myślę. Piękna i bardzo miła. Ma miły głos i sposób bycia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX