Finał "Top Model". Uczestnicy rywalizowali do samego końca, ale zwycięzca może być tylko jeden. Wiemy, kto wygrał!

To już koniec 7. edycji "Top Model". Co działo się w finale? Kto wygrał?

7. sezon "Top Model" zakończył się. Do finału, jak zawsze dostała się trójka uczestników. Jak wyglądały ich zmagania na ostatniej prostej?

Top Model. Finał 7. sezonu

Jak w każdym sezonie, w finałowym odcinku pojawili się wszyscy uczestnicy edycji. Wszyscy przeszli w przygotowanym, specjalnie na tę okazję, pokazie. Uczestnicy pokonali wybieg w trakcie występu Darii Zawiałow.

Od samego początku Joanna Krupa podawała wstępne wyniki. Głosy rozkładały się bardzo podobnie. Nie podawano, jednak imion uczestników, więc nie wiadomo, kto miał lekką przewagę. Uczestnikom udzieliła się nerwowa atmosfera. Najbardziej przeżywał Hubet, który nie przestawał płakać na wizji. 

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Michał Piróg zapytał uczestników, którzy wcześniej odpadli, komu kibicują w finale. Większość odpowiadała zdecydowanie: team Hubert.

Top Model. Co działo się w finale?

W finałowym odcinku obejrzeliśmy też materiał z sesji zdjęciowej, którą Hubert Gromadzki, Kasia Szklarczyk i Ania Markowska wykonali dla marki Apart. Podsumowując zdjęcia jurorzy chyba najwięcej komplementów powiedzieli Ani. Najbardziej dało się to wyczuć w wypowiedzi Anji Rubik, która uważa, że Ania swoją wygraną mogłaby też pomóc innym, ponieważ ma w sobie wiele ambicji.

W oczekiwaniu na ogłoszenie pierwszych wyników, uczestnicy wzięli ponownie udział w pokazie. Tym razem zaprezentowali nową kolekcję Roberta Kupisza. Przyjrzeliśmy się także pracy przy sesji zdjęciowej dla magazynu "Glamour". Uczestnicy w tym celu polecieli na Madagaskar.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Top Model. Ania żegna się z programem

Głosami widzów Ania odpadła w trakcie finału. Do końca walczyła Kasia i Hubert. Emocje udzieliły się także Joannie Krupie, która przez chwilę myślała, że doszło do pomyłki, i że Ania przechodzi dalej.

Top Model. Zwycięzca 7. edycji - Kasia Szklarczyk

7. edycję programu "Top Model" zwyciężyła Katarzyna Szklarczyk.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Przypomnijmy, że na zwycięzcę czeka: kontrakt z agencją modelek i modeli D'Vision, sesja okładkowa w magazynie "Glamour" oraz 100 tysięcy złotych i udział w kampanii About You.

MT

Więcej o:
Komentarze (40)
"Top Model". Finał programu za nami. Znamy zwycięzce 7. edycji!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 14

  Wygrała mdła dziewczyna. Ale życie pokazuje, ze nie zwycięży programów odnoszą sukces, tylko ci drugoplanowi. Bo nie wybierala branża tylko lud.

 • Gość: jolka

  Oceniono 13 razy 7

  Co za żenada! Wygrała laska która nadaje się na okładkę gazetki z rossmana i tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  To była moja ostatnia edycja top model jaka ogladalam nie wierze ze Hubert nie wygrał gdzie to on najbardziej ze wszystkich nadawal się na modela a do wszystkich którzy pisza ze dobrze ze nie wygrał bo jest chamski i w ogóle zapominają ze to jest tylko TV show gdzie większość rzeczy jest wyrezyserowane aby była jakąś drama i było ciekawie dla zwiększenia oglądalności .

 • Gość: Widz

  Oceniono 10 razy 4

  Tragedia i jeszcze raz tragedia wygrała najgorsza osoba i najslabsza z całej trójki!!!!!!!! Mial wygrać Hubert A nie jakaś mdla blondyna..... Nie będę już oglądać Top Model żenada!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Mocna trójka! Nie wiedziałabym, kogo wybrać

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Na instastory Red Lipstick Monster, gdzie pokazuje ogłoszenie zwycięzcy, widać, że na ekranie na który patrzą uczestnicy cały czas jest zdjęcie Kasi, a na tym głównym zdjęcia się zmieniają XDDD

 • Gość: bb

  Oceniono 21 razy 3

  Wygrała dziewczyna o perfekcyjnym wzroście (1.8m) i świetnych wymiarach. Szczupła, nie muskularna. Nie ma problemów z akceptacją siebie, potrafi profesjonalnie pracować z innymi ludźmi przy sesjach i pokazach, nie gwiazdorzy. No i prawda jest taka że z racji fizycznych warunków wezmą ją do każdego pokazu mody ale też z racji uniwersalnej urody zareklamuje ciuchy streetwear jak i luksusową biżuterię. Może i nie pójdzie w pokazie dla Prady czy Chanel na Paris Fashion Week (jest za "słodka") ale z pewnością zrobi wszystkie inne zlecenia.Także hejterzy którzy nie wiecie nic o modelingu-gońcie się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX