Aneta Kręglicka tym zdjęciem rozpętała burzę. Jedna z osób zasugerowała jej chorobę. Modelka w mig ukróciła dyskusję

Aneta Kręglicka od lat prowadzi udaną współpracę z Maciejem Zieniem. Modelka opublikowała na Instagramie zdjęcia z przymiarek w atelier projektanta. Internauci zarzucili jej promowanie anoreksji. Modelka odpiera zarzuty.

Anecie Kręglickiej zrobiło się głośno w 1989 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonii. Jeszcze w tym samym roku została okrzyknięta I Wicemiss International w Tokio. Wygrała także tytuł Najpiękniejszej Kobiety Świata. Modelka od lat przyjaźni się i współpracuje ze znanym projektantem Maciejem Zieniem. W mediach społecznościowych często relacjonują wspólnie spędzony czas. Tym razem Aneta Kręglicka pochwaliła się zdjęciem z najnowszej przymiarki. Niestety, w komentarzach zawrzało. Jeden z internautów zarzucił jej, że jest za chuda, a jej działalność w internecie promuje anoreksję. Modelka nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi. 

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Aneta KręglickaAneta Kręglicka o mobbingu w pracy. Ujawniła smutną prawdę

Aneta Kręglicka odpiera bezlitosne komentarze internauty  

Na instagramowym profilu modelki Anety Kręglickiej pojawiły się zdjęcia z przymiarek do najnowszej, wiosennej kolekcji projektanta Macieja Zienia. Modelka postanowiła pokazać fotografie, na których przymierza spektakularne stylizację. 

 

Zdjęcia z przymiarek do najnowszej kolekcji zrobiły furorę w sieci. Fani zasypywali modelkę komplementami. Jednak pojawiły się także niemiłe przytyki i oskarżenia. Jeden z internautów zarzucił jej promowanie anoreksji. 

Super, jeśli to zasługa genów i zdrowego stylu życia. Jednak nie promujmy w internecie sylwetek na anorektyczkę - zarzucił internauta. 
Mam przytyć dziesięć kg i nie być sobą, żeby prowadzić Instagram według pana teorii? Ciałopozytywność dotyczy każdej sylwetki -odpowiedziała Aneta Kręglicka.

Aneta KręglickaTak Aneta Kręglicka dba o figurę. Totalnie proste sposoby [PLOTEK EXCLUSIVE]

Między modelką, a internautą rozpętała się burza. Gdy internauta usprawiedliwił swoją wypowiedź prawem do własnej opinii, modelka natychmiast zareagowała i nie przebierała w słowach. 

Nie, pan nie wyraża opinii, pan sugeruje promowanie przeze mnie choroby, co jest kompletną nieprawdą. I robi pan to, nie mając żadnej fachowej wiedzy na mój temat. Nie zna pan moich badań, nie jest pan moim lekarzem. To nie jest nawet nietaktowne, to jest bezczelne i to jest nawoływaniem do hejtu. Proszę się nad tym zastanowić, po co pan to robi. Ludzie na poziomie opinie wyrażają w zupełnie inny sposób - napisała Aneta Kręglicka na Instagramie.

Trudno się z jej opinią nie zgodzić. Komentarze dotyczące wyglądu, niezależnie od typu sylwetki, nigdy nie są na miejscu. 

Więcej o: