Tak Aneta Kręglicka dba o figurę. Totalnie proste sposoby [PLOTEK EXCLUSIVE]

Aneta Kręglicka opowiedziała w rozmowie z Plotkiem, jaki jest sekret jej nieskazitelnego wyglądu. Skorzystacie z jej rad?

Aneta Kręglicka nie należy do grona celebrytek, które są w jakiś szczególny sposób aktywne w mediach społecznościowych. Na ścianki chodzi okazjonalnie, wywiadów raczej nie udziela, a na Instagramie publikuje pojedyncze treści. Każdy jej wpis spotyka się jednak z pozytywnym odzewem internautów, zwłaszcza zdjęcia, na którym prezentuje, delikatnie mówiąc, nienaganną sylwetkę. Modelka opowiedziała Plotkowi, jak dba o figurę. Czy stosuje jakąś dietę?

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Tak Aneta Kręglicka dba o figurę. Zdradziła wszystkie szczegóły [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anetka Kręglicka zdobyła popularność, kiedy w latach 80. brała udział w konkursie piękności. Nie tylko została okrzyknięta najpiękniejszą Polską, ale 1989 roku zdobyła koronę Miss Świata. Od tamtego czasu przewija się w medialnej przestrzeni, nie epatując życiem prywatnym. Plotkowi udało się jednak dowiedzieć, jak dba o swoją sylwetkę.

Moja dieta to przede wszystkim zdrowe odżywianie, nigdy się nie odchudzałam, bo nie musiałam. Lubię jeść, ale lekko, głównie warzywa, owoce, jajka, trochę nabiału, ziarna, orzechy. Unikam mięsa. W dużej mierze jem raw food (surowe produkty - przyp. redd.). Regularnie ćwiczę i biegam po sześć kilometrów. Trochę też pomaga w tym natura, nie lubię nic nierobienia.
 

Na Instagramie Anety Kręglickiej nie brakuje zdjęć, na których internauci mogą podziwiać jej figurę.

Boska figura!
Chciałabym być w takiej formie.
Sylwetka marzenie.

ZOBACZ TEŻAneta Kręglicka spaceruje w ultra wysokich obcasach po kocich łbach. Fanka pyta: JAK? "Pokaz akrobatyczny"

Więcej aktualnych zdjęć modelki znajdziecie w naszej galerii powyżej.

Więcej o: