Aneta Kręglicka spaceruje w ultra wysokich obcasach po kocich łbach. Fanka pyta: JAK? "Pokaz akrobatyczny"

Aneta Kręglicka wstawiła na Instagram zdjęcie w minimalistycznej stylizacji. Szczególną uwagę zwróciły szpilki na niebotycznym obcasie. Internautka uszczypliwie skomentowała zdjęcie.

Aneta Kręglicka lubi wyglądać modnie i wyraziście. "Nasza miss" często sięga po oryginalne kreacje od Macieja Zienia, jak i projekty wielkich domów mody. Tym razem zdecydowała się włożyć spodnie i letni płaszcz w stylu boho od polskiego projektanta. Dobrała do tego szpilki Gianvito Rossi i to właśnie obuwie na wysokim obcasie zrobiło zamieszanie. Internautka była mocno zdziwiona, że modelka spaceruje w szpilkach po kocich łbach.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Aneta Kręglicka w boskiej czerni. Internautka zwróciła uwagę na wysokie buty. "Możliwe jest przejście kilku kroków?"

Miss Świata 1989 od lat czaruje fanów wyczuciem stylu, klasą i nienaganną sylwetką. Oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, do których chętnie się przyznaje, modelka stawia na zdrowy styl życia i ciągłą aktywność fizyczną. To właśnie dzięki takiemu trybowi życia i pomocy specjalistów zachwyca nas od lat pięknym wyglądem i świeżą promienną cerą.

Kręglicka spędza teraz beztroskie chwile na wakacjach. W związku z tym podzieliła się z fanami urlopowym zdjęciem. Wstawiła post w czarnej stylizacji i napisała:

Wczorajszy wieczór w Lio i kolejne zaskoczenie - tym razem artystyczne. Obejrzałam super energetyczny spektakl na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Była muzyka, śpiew, taniec, akrobatyka i trochę erotyki. Zmysłowo i niewulgarnie. I ja poszalałam, choć moja choreografia zdecydowanie mniej profesjonalna, ale za to własna - napisała pod postem.
 

Jej fotografia spotkała się z ciepłym odbiorem fanów, którzy pisali:

Przepięknie pani wygląda.
Tak wygląda elegancja na pięknej kobiecie.

Jedna z internautek, mimo zachwytu nad stylem Kręglickiej, była zdziwiona butami na wysokim obcasie, które założyła na spacer po rynku. 

Piękno i klasa, ale też pokaz quasi akrobatyczny na takich obcasach po wybrukowanej uliczce. Czy w ogóle możliwe jest przejście kilku kroków? - zapytała.

Zgadzacie się?