Aneta Kręglicka wprawia w osłupienie, pozując Zieniowi w prześwitującej sukience. "Obłędna"

Aneta Kręglicka wyleciała na wakacje z Maciejem Zieniem i innymi przyjaciółmi. Zdjęciami z Mykonos na bieżąco dzieli się w sieci. Jedno z nich szczególnie zachwyciło jej obserwatorów.

Aneta Kręglicka od lat uznawana jest za ikonę stylu, choć nie jest etatową celebrytką, która pojawia się na każdym branżowym evencie. Zwycięstwo podczas konkursu Miss Świata z 1989 roku zapewniło jej dożywotnią sławę w naszym kraju, o której modelka czasami chyba wolałaby zapomnieć. Ostatnio poczyniła wpis, w którym narzekała, że w internecie można natknąć się na tak mnóstwo sztuczności, a wielu ludziom zarzuciła "życie na pokaz". Tym razem to ona postanowiła pochwalić się swoim. Bardzo przyjemnym zresztą.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Aneta Kręglicka wyleciała na Mykonos. Zapozowała w sukience Macieja Zienia

Aneta Kręglicka od lat przyjaźni się z wieloma polskimi projektantkami, ale nie da się ukryć, że jej "top of the top" jest Maciej Zień. Modelka wielokrotnie była publicznie ogłaszana jego muzą, stale paradując w jego kreacjach. Nie inaczej jest podczas urlopu Anety Kręglickiej na Mykonos. Piękna, zwiewna i przeźroczysta suknia leży na niej idealnie.

Niesamowite są te kreacje od Macieja Zienia. I jeszcze na takiej modelce...
Przepięknie pani wygląda.
Po prostu obłędna! Nic już więcej nie można dodać.
Sukienka przepiękna, o modelce nie wspominając.

Aneta Kręglicka na wakacjach z Maciejem ZieniemAneta Kręglicka na wakacjach z Maciejem Zieniem screen IG

ZOBACZ TEŻAneta Kręglicka w gorzkich słowach o modzie: Chore. Modelka pisze też o sytuacji w Ukrainie i nieetycznym zachowaniu celebrytów

Nie da się ukryć, że tego typu sukienka, pod którą oczywiście znalazła się bielizna, to idealny wybór na wakacyjną kolację przy zachodzie prażącego słońca. Ponadto ta od Macieja Zienia jest bardzo stylowa, wystarczy spojrzeć na piękne naszycia, których nie jest za dużo i nie ma mowy o efekcie przesady. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.