Szroeder cała w czerni, a Szwed w modnych kozakach pod studiem "DDTVN". Aktorka miała kreację własnego projektu

Natalia Szroeder i Aleksandra Szwed były gościniami niedzielnego wydania "Dzień dobry TVN". Wokalistka promowała najnowszą płytę, a gwiazda "Rodziny zastępczej" pochwaliła się nieznanym wcześniej talentem.

Goszczące na kanapach "Dzień dobry TVN" gwiazdy poruszają w programie przeróżne tematy. Część z nich przychodzi z promocją nowego filmu lub książki, inne goszczą w roli ekspertów w danej dziedzinie, a jeszcze inne pokazują się z zupełnie nowej, nieznanej dotąd strony. Tak było w przypadku Aleksandry Szwed, która w niedzielnym wydaniu śniadaniówki zaprezentowała własnoręcznie przerobione ubrania.

Zobacz wideo Natalia Szroeder na nagraniu z dzieciństwa

Aleksandra Szwed i Natalia Szroeder pozują reporterom pod studiem "Dzień dobry TVN"

Gwiazda "Rodziny zastępczej" opowiedziała Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi, że przerabianiem ubrań zainteresowała się, gdy spotkała się z odmową ze strony krawcowej. Szwed postanowiła bowiem dać nowe życie kreacjom, które miała już w swojej szafie. Aktorka nie ukrywa, że ma minimalne umiejętności krawieckie i nie korzysta z maszyny do szycia, a wszystkie przeróbki wykonuje ręcznie. Dodała także, że stroje własnego projektu wykorzystywała wielokrotnie podczas swoich koncertów.

W studiu "Dzień dobry TVN" Aleksandra Szwed zaprezentowała się w dopasowanej niebieskiej sukience z szerokimi, asymetrycznymi rękawami, wyszywanej srebrnymi nitami. Stylizację dopełniła fioletowym dwurzędowym płaszczem, jednak największą uwagę skupiły buty aktorki - niezwykle modne, czarne kozaki z szerokimi cholewami.

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed AKPA

Pod studiem śniadaniówki reporterom chętnie pozowała także Natalia Szroeder, która postawiła na jeden kolor i od stóp do głów ubrała się w czerń. Wokalistka miała na sobie sweter z długimi rękawami i szerokie spodnie, do których dobrała pasek ze srebrną klamrą oraz mokasyny na grubej podeszwie. Przed jesiennym chłodem chroniła się oversize'ową kurtką.

Natalia SzroederNatalia Szroeder AKPA

Szroeder rok temu wydała płytę "Pogłos", do której ukazał się właśnie będący jej uzupełnieniem album zatytułowany "Pogłos Suplement". Pod studiem TVN czekał na nią spory tłum fanów, którym wokalistka bardzo chętnie rozdawała autografy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.