Rubikowie świętują 17 lat związku, ale to Stuhrowie mogą się pochwalić długim stażem. Tak wyglądali kiedyś

W show-biznesie nie brakuje par z długim stażem. Wiele małżeństw poznało się jeszcze na studiach, a niektóre mimo kryzysu walczyły o miłość. Sprawdziliśmy, jak celebryci wyglądali na początku związków.

Agata i Piotr Rubikowie

Piotr Rubik poznał swoją miłość życia podczas finału Miss Polonia. W 2005 roku Agata Rubik walczyła o tytuł najpiękniejszej Polki i od razu zauroczyła przyszłego męża i dwa lata później wzięli ślub. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z czasów, gdy zaczynali się spotykać. Trzeba przyznać, że bardzo się zmienili.

 
Zobacz wideo Najpopularniejsze pary na Instagramie

Anna i Robert Lewandowscy 

Anna i Robert Lewandowscy obecnie uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Piłkarz robi światową karierę, a żona rozwija kolejne biznesy. W jednym z wywiadów Lewy wyznał, jak wyglądały początki ich relacji. Okazuje się, że do pierwszego spotkania doszło podczas obozu integracyjnego przed rozpoczęciem studiów. Trenerka fitness od razu wpadła mu w oku, a on w formie żartu postanowił przedstawić się jej jako... Andrzej. Później zaczęli się spotykać na treningach. W 2013 roku pobrali się. W 2017 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Klara, a trzy lata później Laura.

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy kapif

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor pierwszy raz spotkali się na planie "M jak miłość" ponad 20 lat temu, choć aktorka twierdzi, że już wcześniej mieli okazję współpracować przy różnych programach telewizyjnych. Z początku uznał, że była dla niego bardzo niemiła i nazwał ją "wieśniarą", ale mimo to od razu wiedział, że chciałby spędzić z nią resztę życia. Natomiast ona z początku traktowała go jak brata. Choć związek był burzliwy, zawalczyli o miłość. Pod koniec 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Joanna Koroniewska, Maciej DowborJoanna Koroniewska, Maciej Dowbor Instagram/ @joannakoroniewska

Edyta i Cezary Pazurowie

Cezary Pazura poznał Edytę Pazurę kiedy formalnie trwał w małżeństwie z Weroniką Mazurczak. Do ich pierwszej rozmowy doszło w pociągu na trasie między Krakowem a Warszawą. Celebrytka zadawała przyszłemu mężowi proste pytania dotyczące życia, których sam nigdy sobie nie stawiał. Od razu go zauroczyła i przyznał, że jego dom będzie tam, gdzie ona. Para pobrała się w 2009 roku i założyła rodzinę.

#Wino Pazurro - polca Cezary Pazura#Wino Pazurro - polca Cezary Pazura mwegrzyn / WGRZYN MAREK/KAPiF.pl

Katarzyna i Cezary Żakowie

Cezary i Katarzyna Żakowie od niemal 40 lat tworzą udane małżeństwo. Jak wyznali w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie", poznali się jeszcze na studiach i to właśnie aktorka wyszła z inicjatywą spotkania, podczas którego przekazała mu tajemniczy prezent. 

!Choinka Rotariaska w Sheratonie!Choinka Rotariaska w Sheratonie pglazer / Glazer Piotr/KAPiF.pl

Danuta i Zenek Martyniukowie 

Znajomość Zenka i Danuty Martyniuków zaczęła się od niewinnego kłamstwa, bowiem przedstawili się sobie jako Kinga i Krystian. W 1987 roku gwiazdor disco polo rozpoczynał karierę i znała go większość osób z województwa, w jakim wówczas mieszkał. Na jeden z koncertów postanowiła przyjść jego przyszła żona wraz z koleżankami i od razu go zauroczyła. Po zakończeniu imprezy odprowadził ją do domu, a już następnego dnia próbował się ponownie spotkać. 

Doskonale wiedziałam, że ma na imię Zenek. Znało go już wtedy pół województwa. Skoro jednak nazwał się Krystianem, to nie pozostałam mu dłużna i przedstawiłam się jako Kinga - opowiadała Danuta Martyniuk w rozmowie z "Faktem".
 

Jerzy i Barbara Stuhrowie

Jerzy Stuhr poznał Barbarę, jeszcze kiedy mieszkał w rodzinnym Bielsku-Białej, jednak ich znajomość zaczęła się rozwijać dopiero na studiach. On rozpoczął naukę w szkole teatralnej, a ona szlifowała grę na skrzypcach w tym samym budynku. Zakochany aktor oświadczył się ukochanej, kiedy ta miała zaledwie 20 lat w studenckim klubie. Zdjęcia z ich ślubu z 1971 roku udostępnił ich syn w dniu rocznicy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA