Janda broni Jerzego Stuhra. "Im człowiek jest mniej doskonały, tym bardziej ludzki"

Echa po incydencie z udziałem znanego aktora Jerzego Stuhra nie ustają. Coraz więcej gwiazd odnosi się do wypadku, w którym uczestniczył 75-latek. Znana i ceniona aktorka Krystyna Janda właśnie przekazała mu symboliczne wyrazy wsparcia.

Szum medialny po wypadku spowodowanym przez Jerzego Stuhra nie opada. Mężczyzna 17 października w Krakowie potrącił motocyklistę. Informację jako pierwsze przekazało TVP Info zarzucając mu ucieczkę z miejsca zdarzenia. Dziennik "Super Express" przekazał, że tego wieczoru Jerzy Stuhr gościł na spotkaniu poświęconemu Jerzemu Treli w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. Wypadek komentuje coraz więcej celebrytów, związanych ze światem show biznesu. Teraz do sytuacji odniosła się Krystyna Janda. Aktorka przekazała wyrazy wsparcia koledze po fachu.  

Zobacz wideo Janda: Wielokrotnie zwracałam uwagę w sklepie tym, którzy nie noszą maseczek

Krystyna Janda symbolicznie przekazuje wyrazy wsparcia dla Jerzego Stuhra

Za pośrednictwem facebookowego profilu syna Macieja Stuhra, 75-letni aktor opublikował oświadczenie dotyczące incydentu. Wyrażając skruchę otwarcie przyznał, że żałuje tego, co zrobił. Jerzy Stuhr zadeklarował pełną współpracę przy działaniach wyjaśniających. Przy okazji dementując informacje o próbie ucieczki z miejsca zdarzenia. Wielu publicznie potępia incydent Stuhra, ale nie brakuje także przychylnych głosów oraz wyrazów wsparcia. 

Wsparcie postanowiła okazać również Krystyna Janda. Znana i ceniona aktorka, za pośrednictwem Facebooka udostępniła chwytający za serca wpis. Krystyna Janda nie zdecydowała się zabrać komentarza w sprawie, ale udostępniając te treści wyraziła symboliczny gest solidaryzujący się z Jerzym Stuhrem.

Aferę wywołaną wypadkiem Jerzego Stuhra skomentowało już wielu celebrytów. Jego zachowanie stanowczo potępiła Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Karolina Korwin Piotrowska.

Więcej o: