Krystyna Janda pozuje z synem, a to rzadkość. "Jaki przystojniak"

Krystyna Janda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wakacji. Na fotografii towarzyszy jej najmłodszy syn. Internauci dopatrzyli się podobieństwa do sławnych rodziców.

Krystyna Janda to jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Gwiazda nie boi się otwarcie wyrażać swoich poglądów. Niejednokrotnie w ostrych słowach krytykowała poczynania obecnie rządzących. Prywatnie artystka była żoną zmarłego 14 lat temu Edwarda Kłosińskiego, operatora filmowego. Para doczekała się dwóch synów, Adama i Andrzeja. Krystyna Janda ma też córkę z małżeństwa z Andrzejem Sewerynem, Marię Seweryn. Ostatnio aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje wraz z najmłodszą pociechą.

Zobacz wideo Janda: Wielokrotnie zwracałam uwagę w sklepie tym, którzy nie noszą maseczek

Krystyna Janda pozuje z synem. Fani nie mogą zdecydować się, do kogo jest bardziej podobny

Adam i Andrzej byli jeszcze nastolatkami, kiedy odszedł Edward Kłosiński. Krystyna Janda nigdy nie ukrywała, że po śmierci ukochanego męża synowie byli dla niej ogromnym wsparciem. Według informacji zawartych na portalu filmpolski.pl, starszy zdecydował się pójść w ślady ojca i został operatorem filmowym, młodszy jest natomiast muzykiem i kompozytorem. Ostatnio gwiazda pochwaliła się na Instagramie fotografią, na której towarzyszy jej Andrzej.

Z synem - podpisała zdjęcie artystka.

Krystyna Janda z synemKrystyna Janda z synem Instagram/tojajanda

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Fani artystki nie mogli się jednak zdecydować, czy Andrzej bardziej przypomina mamę czy tatę. Głosy były mocno podzielone.

Razem najlepiej. Wykapany tata Edward Kłosiński.
Bardzo przypomina mi pani męża, choć widziałam go tylko na zdjęciach.
Jędrek bardzo podobny do pani.
Jaki przystojniak... Bardzo podobny do pięknej mamy - pisali internauci.

A według was do kogo bardziej podobny jest syn aktorki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.