Katarzyna Sokołowska świętuje trzy miesiące syna. Pokazała nowe zdjęcia. Urocze

Katarzyna Sokołowska pochwaliła się uroczą sesją z synkiem. Ivo Lew świętuje trzy miesiące.

Katarzyna Sokołowska w połowie lipca 2022 roku została mamą Ivo Lwa. Jurorka "Top Model" w ciąży promieniała. Spotkała się jednak z krytyką, że 49 lat to niewłaściwy wiek, aby zajść w ciąże. Na przekór opiniom, chętnie opowiadała, dlaczego zdecydowała się czekać z decyzją o dziecku. Teraz chętnie dzieli się urokami macierzyństwa na Instagramie. Choć reżyserka pokazów mody nie pokazuje twarzy syna, Ivo Lew często gości na publikowanych przez nią zdjęciach. Chłopiec skończył trzy miesiące. Z tej okazji Katarzyna Sokołowska opublikowała urocze kadry stópek i rączek dziecka.

Zobacz wideo Radosław Majdan "międli" ucho Małgorzaty Rozenek. Ale czy ona to lubi?

Katarzyna Sokołowska świętuje trzy miesiące synka 

W sobotnie południe Katarzyna Sokołowska pochwaliła się, że jej syn świętuje trzy miesiące. Reżyserka pokazów podobny post opublikowała z okazji pierwszego miesiąca życia Ivo Lwa. Tym razem jednak chłopiec jest zdecydowanie większy. Na fotografiach Sokołowska trzyma dziecko za rączkę oraz stópki.

Ivo Lew. Trzy miesiące - napisała pod zdjęciami.
 

Pod postem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy pod adresem matki i syna. 

Te malutkie nóżki zawsze mnie rozczulają.
Samych wspaniałości pani Kasiu, cieszę się pani cudem.
Dużo zdrówka i wszystkiego dobrego.

Katarzyna Sokołowska opowiada o ciąży w "Dzień dobry TVN"

Jurorka "Top Model" dwa tygodnie po urodzeniu syna gościła na kanapie śniadaniówki. Przyznała, że macierzyństwo było dla niej spełnieniem marzeń, gdyż od bardzo dawna usiłowała zajść w ciążę. Wyznała, że była przygotowana do tej roli mentalnie od lat. Sokołowska przyznała, że okres ciąży minął jej zaskakująco szybko. 

Więcej zdjęć Katarzyny Sokołowskiej i jej synka Ivo Lwa znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.