Katarzyna Sokołowska URODZIŁA! Wiadomo, jak się czuje po porodzie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Sokołowska urodziła. Plotek dowiedział się, że jurorka "Top Model" powitała na świecie pierwsze dziecko.

Katarzyna Sokołowska urodziła. Jak dowiedział się Plotek, świeżo upieczona mama i maluch czują się dobrze. Media informowały niedawno, że spodziewa się syna, jednak ona tego nie potwierdziła. Do momentu publikacji artykułu także nie wiadomo, jakiej maluch jest płci. 

Stanisław Rozenek, Klara Lewandowska, Liam SzczęsnyKlara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Tancerze spodziewają się pierwszego dziecka

Katarzyna Sokołowska urodziła

Katarzyna Sokołowska w kwietniu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie. Opublikowała wtedy zdjęcie ciążowego brzucha i napisała:

Cuda się zdarzają.

Od tego momentu regularnie dodawała posty, dzięki którym mogliśmy obserwować, jak przebiega ciąża. Organizatorka pokazów mody czuła się dobrze, nie narzekała na dolegliwości. Jurorka "Top Model" promieniała, a sama mówiła, że to głównie zasługa zdrowego stylu życia. Pod każdym postem pojawiało się wiele miłych słów i komplementów.

Wygląda pani fenomenalnie.
Super. Gratuluję i cieszę się z panią.
Zawsze podziwiałam panią za pani klasę i styl. Cieszę się pani szczęściem! Pozdrawiam - pisali do niej fani.

Katarzyna Sokołowska na dziecko zdecydowała się w wieku 49 lat, ale w wywiadach podkreślała, że teraz właśnie poczuła się gotowa.

 Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów - wyznała w rozmowie z "Twoim stylem".

Jennifer Lopez i Ben AffleckJ.Lo zmieniła nazwisko. Pochwaliła się zdjęciem z łóżka. Tak wyglądała po nocy poślubnej

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na pierwsze zdjęcie malucha. Na razie zapewne rodzice chcą się nacieszyć dzieckiem, a swoją radością podzielą się w odpowiednim czasie. Serdecznie gratulujemy!

Więcej o: