Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazuje syna na Instagramie. Dodała serię zdjęć. Miała ważny powód

Katarzyna Sokołowska miesiąc temu została mamą. Jurorka "Top Model" z tej okazji podzieliła się z fanami serią zdjęć z synem. To pierwsze takie ujęcia na jej Instagramie.

Katarzyna Sokołowska kilka miesięcy temu obwieściła światu, że wraz z partnerem - Arturem Koziejem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Ta nowina zagwarantowała jurorce "Top Model" olbrzymie zainteresowanie mediów, które tylko podskoczyło, gdy na świecie pojawił się jej syn.

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy daje jej popalić. "Ma temperament"

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazuje syna na Instagramie

Katarzyna Sokołowska w połowie lipca 2022 roku powitała na świecie syna. Jak zdradził Marcin Tyszka, chłopiec ma na imię Iwo Lew. Dumna mama z okazji pierwszego miesiąca od narodzin pochwaliła się kilkoma uroczymi zdjęciami z dzieckiem. To pierwszy raz, gdy pokazała syna na Instagramie.

Pierwszy miesiąc - napisała pod zdjęciem.

W komentarzach nie brakuje komplementów pod adresem świeżo upieczonej mamy, jak również chłopca.

Te stópki, do całowania - napisała Joanna Przetakiewicz.
Pięknego czasu dla was - dodał Łukasz Jemioł.
 

Katarzyna Sokołowska w ciąży na planie "Top Model"

We wrześniu na antenie TVN zobaczymy kolejną edycję programu "Top Model". Katarzyna Sokołowska przez cały czas nagrań była w ciąży. Jak wspomina ten czas i czy mogła liczyć na dobre warunki pracy?

Ta edycja była dla mnie wyjątkowa też z racji stanu, w którym byłam, czułam się znakomicie, więc mogłam spokojnie pracować, ja też jestem życiowo bardzo aktywna, z resztą produkcja też niesamowicie podeszła do tematu, czułam się bezpieczna, zaopiekowana i nieforsowana, ale też mój stan wyczulił mnie na pewne ludzkie sytuacje... - mówiła w rozmowie z dziennikarką Cozatydzien.tvn.pl.

Katarzyna Sokołowska i Artur KoziejaSokołowska nie wiedziała, z kim idzie randkę. Historia jej miłości z mężem

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Sokołowska na spacerze z synem. Patrzymy na wózek. Stylowy, a cena zaskakuje

Więcej o: