Katarzyna Sokołowska opowiedziała w "DDTVN" o ciąży. Pod studiem nie miała sobie równych. Genialne kozaki!

Wśród gości sobotniego wydania "Dzień dobry TVN" pojawiła się Katarzyna Sokołowska, która dwa tygodnie temu została mamą. W programie opowiedziała o oczekiwaniu na dziecko i macierzyństwie.

Katarzyna Sokołowska przez wiele lat bezskutecznie starała się o dziecko. Choć jurorka programu "Top Model" i organizatorka pokazów mody próbowała wielu metod, upragnione macierzyństwo przyszło do niej dopiero teraz. W kwietniu przekazała radosną nowinę w pełnych wdzięczności słowach - "cuda się zdarzają". Z kolei 18 lipca urodziła zdrowego syna. Teraz świeżo upieczona mama zasiadła na kanapie w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała Agnieszce Woźniak-Starak i Ewie Drzyzdze o ciąży oraz o tym, jak odnajduje się w nowej roli.

Zobacz wideo Paulina Krupińska zdradza swoje wpadki z "Dzień dobry TVN". "Uwielbiam być królową memów"

Katarzyna Sokołowska otworzyła się na temat ciąży i macierzyństwa. Przyznała, że było to jej marzeniem od lat

Katarzyna Sokołowska w studiu zaprezentowała się w efektownej sukience koszulowej oversize w kolorze neonowej zieleni. Dobrała do niej jasne wysokie kozaki na obcasie i delikatną biżuterię.

Katarzyna SokołowskaKatarzyna Sokołowska East News

Jurorka przyznała, że późne macierzyństwo jest dla niej spełnieniem marzeń, gdyż od bardzo dawna usiłowała zajść w ciążę:

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą.

Świeżo upieczona mama przyznała, że okres ciąży minął jej zaskakująco szybko. Jednocześnie zaznaczyła, że był to czas licznych zmian i refleksji:

Ten czas jest tak krótki dla kobiety, a wydaje się wcześniej, że to prawie rok naszego życia, kiedy nosimy malucha pod sercem. To jest nieprawdopodobne, jak zmienia się perspektywa i ta relacja z samą sobą. To jest kompletnie inny świat.

Choć Marcin Tyszka wyprzedził koleżankę z pracy i ogłosił światu, jak nazwała syna, prezenterka oficjalnie potwierdziła imiona chłopca podczas wywiadu.

Nie sądziłam, że Marcin będzie ojcem chrzestnym tego imienia i od niego to wyjdzie. Faktycznie mój mały synek ma na imię Iwo Lew.

Katarzyna Sokołowska odniosła się także do krytycznych uwag pod swoim adresem. Przyznała, że dostała mnóstwo przykrych wiadomości od innych kobiet, które, podobnie jak ona, bezskutecznie starają się o dziecko:

Bycie matką jest czymś bardzo odpowiedzialnym, jeśli ktoś podchodzi do tego odpowiedzialnie, to naprawdę wie, co robi. Cieszmy się szczęściem innych. Taki mam apel, żebyśmy nie wypowiadali pochopnie słów. Słowa mają moc. My, ludzie mediów, radzimy sobie (...) z tymi komentarzami. Natomiast jest całe grono kobiet, które to przeżywają, te negatywne rzeczy.

Katarzyna SokołowskaKatarzyna Sokołowska o in vitro i późnej ciąży. "Czułam, że to ten moment"

W dzisiejszym wydaniu programu wystąpiły również inne gwiazdy. Ich zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu.

Więcej o: