Victoria Beckham wyciągnęła rękę do Nicoli i Brooklyna. Zdobyła się na szczere wyznanie

Podczas paryskiego tygodnia mody Victoria Beckham mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Wyraźnie poruszona podziękowała im za stawienie się na jej pokazie, a w instagramowym poście nie pominęła nawet synowej, z którą od miesięcy toczy spór.

Prezentację kolekcji na wiosnę i lato 2023 roku autorstwa Victorii Beckham przyćmił nieco rodzinny konflikt. Żona Davida Beckhama ma bowiem na pieńku z Nicolą Peltz, którą jej najstarszy syn Brooklyn poślubił w kwietniu tego roku. Kością niezgody okazała się suknia panny młodej - modelka nie wybrała projektu teściowej, co mocno ubodło spicetkę. Od tego czasu oczy fanów zwrócone są w stronę Beckhamów, a ich zachowanie zostaje poddawane dokładnym analizom. Nie inaczej było podczas Fashion Weeku w Paryżu, gdzie na pokazie Victorii Beckham pojawili się również Brooklyn i Nicola.

Zobacz wideo W takiej sukni Victoria Beckham wybrała się na ślub syna

Victoria Beckham chce zakopać topór wojenny? Sugeruje to jej post na Instagramie

Choć ekspertka od mowy ciała jest zdania, że relacje między Victorią Beckham i Nicolą Peltz są dalekie od ideału, była gwiazda pop chce chyba przekonać wszystkich, że o żadnym konflikcie nie ma mowy. Po pokazie jej kolekcji projektantka podziękowała rodzinie za wsparcie w instagramowym poście, który opatrzyła zdjęciami. Na jednej z fotografii w komplecie są wszyscy Beckhamowie - Brooklyn z żoną, jego młodsi bracia Romeo i Cruz oraz siostra Harper, a także mąż Victorii. Najstarszy syn pary i jego ukochana zostali jednak dodatkowo wyróżnieni osobnym zdjęciem, które żona Davida Beckhama dodała do instagramowej galerii.

Wszystkich was tak bardzo kocham - napisała.
 

Czyżby Victoria Beckham robiła dobrą minę do złej gry? To nie pierwszy raz, gdy w mediach społecznościowych zapewnia o dobrych stosunkach z synową. Kilka dni wcześniej Nicola Peltz wbiła teściowej szpilę, zamieszczając na Instagramie wymowną fotografię, na której Brooklyn Beckham przytula się do jej matki - Claudii Heffner Peltz. Żona Davida Beckhama nie dała się jednak wyprowadzić z równowagi i w odpowiedzi opublikowała zdjęcie całej rodziny, nie pomijając Nicoli.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.