Książę Harry i Meghan Markle zdegradowani na oficjalnej stronie royalsów. Są tak nisko, jak książę Andrzej

Oficjalna strona brytyjskich royalsów została zaktualizowana. Książę Harry i Meghan Markle w zakładce "królewska rodzina" po zmianach znaleźli się na samym dole.

Na stronie znajduje się 14 wizerunków brytyjskich royalsów. Gdy się kliknie, przenosi nas do krótkiego biogramu każdego z nich. Wcześniej książę Harry i Meghan Markle byli umieszczeni mniej więcej w połowie listy, jednak po aktualizacji spadli na sam dół. Amerykanka znalazła się na równi ze zhańbionym i oskarżonym o udział w skandalu seksualnym księciem Andrzejem

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

'Googlebox. Przed Telewizorem'Big Boy schudł 170 kg. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

Książę Harry i Meghan Markle mocno w dół

Ostatnio "The Daily Telegraph" donosił, że król Karol III dostrzegł możliwość pogodzenia się z księciem Harrym i Meghan Markle podczas rozmów, które przeprowadzili w czasie uroczystości pogrzebowych. Niestety podobno to młodszy syn nie był skory do pojednania, bo pamiętał, że ojciec zabronił mu przyjechania do Balmoral w towarzystwie żony. Co więcej, książę Harry miał przez tę sytuację spóźnić się na lot i rzekomo z tego powodu stawił się tak późno u boku umierającej królowej Elżbiety II. Najwyraźniej nie doszło więc do całkowitego oczyszczenia atmosfery. Być może dlatego na stronie brytyjskich royalsów, po objęciu władzy przez Karola, Meghan i Harry znaleźli się aż tak nisko. 

royal.ukroyal.uk royal.uk

Na samej górze znajdują się oczywiście król Karol III, księżna Kate, królowa małżonka Camilla i książę William. Tuż pod nimi mamy księcia Edwarda i Zofię, księżniczkę Annę, księżną Birgitte, księcia Ryszarda, księżniczkę Aleksandrę i księcia Kentu. A potem Meghan, Harry'ego i Andrzeja. 

Po śmierci królowej dzieci pary mają prawo do tytułu księcia i księżniczki, ale pomimo tego, że tytuły Williama i Kate zostały zaktualizowane, Archiego i Lilibet nie.

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Zobacz też: Ojciec Meghan Markle ponownie uderza w córkę w najnowszym wywiadzie. "Jest pozbawiona skrupułów"

Więcej o: