Ojciec Meghan Markle ponownie uderza w córkę w najnowszym wywiadzie. "Jest pozbawiona skrupułów"

Thomas Markle ostatnio uciął sobie pogawędkę z dziennikarzami tygodnika "The Mail On Sunday", których podjął w domu, razem z synem, Thomasem Juniorem. Przy okazji tradycyjnie oberwało się Meghan, pod której adresem padło parę gorzkich słów.

Thomas Markle często rozmawia z mediami. Tabloidy również ochoczo współpracują z emerytowanym operatorem filmowym, choć wiadomo, że najbardziej interesuje je nie jego kariera czy rzekome odległe rodzinne powiązania z Edwardem III, a zwierzenia na temat córki, Meghan. Im bardziej pikantne, tym lepiej. Były filmowiec i tym razem nie zawiódł tropicieli sensacji, po raz kolejny ciskając w nią błotem. 

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey. Dlaczego okazał się tak wstrząsający?

Thomas Markle apeluje do Meghan na łamach tabloidu

78-latek miał rozmawiać z dziennikarzami na temat relacji panujących w rodzinie królewskiej po śmierci królowej Elżbiety II. Jak można było jednak przewidzieć, rozmowa skręciła w zupełnie inne rewiry, a tematem numer jeden była "niewdzięczna" córka. 

To Meghan mnie porzuciła. Jest osobą pozbawioną wszelkich skrupułów. Ale jeszcze nie jest za późno, by naprawić błędy. Ona wie, gdzie mnie znaleźć. Mój numer się nie zmienił. Chciałbym zobaczyć mojego zięcia i wnuki, których jeszcze nigdy nie widziałem - wyznał.

Zdjęcia Meghan Markle znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Należy doprecyzować, że ojciec i dwójka starszego przyrodniego rodzeństwa regularnie utyskuje publicznie na żonę księcia Harry'ego, sugerując jej chłód i obojętność. Nie mogą też przeboleć, że nie zostali zaproszeni na książęcy ślub, a Meghan do ołtarza prowadził Karol, wówczas jeszcze książę. Przed ceremonią rodzina aktorki słała do Harry'ego listy otwarte za pośrednictwem tabloidów, w których straszyła go "fałszywym" usposobieniem i interesownymi pobudkami Meghan.

Książę HarryKsiążę Harry kończy 38 lat. Pamiętacie, jak bawił się nago w Las Vegas?

Czy po tego rodzaju wynurzeniach Meghan może jeszcze spojrzeć na Thomasa i resztę rodziny życzliwiej?

Zdjęcia Meghan Markle znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: