Big Boy schudł 170 kg. Kotońska też sporo. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

Program "Gogglebox. Przed Telewizorem" zadebiutował na antenie stacji TTV w 2014 roku. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienili się uczestnicy show.

Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Mateusz Borkowski czy Joachim Zeiske i jego mama Izabela dzięki programowi "Gogglebox. Przed Telewizorem" zyskali sławę i rzeszę fanów. Widzowie pokochali ich przede wszystkim za ogromne poczucie humoru oraz szczere komentarze. Pamiętacie, jak wyglądali na początku medialnej kariery? Niektórzy przeszli spektakularne metamorfozy.

Zobacz wideo Jak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

 "Gogglebox. Przed Telewizorem". Tak zmienili się uczestnicy popularnego show 

Agnieszka Kotońska jest jedną z tych osób, których wygląd diametralnie zmienił się na przestrzeni lat. Patrząc na kadry z pierwszych odcinków popularnego show, trudno ją wręcz rozpoznać. O swojej metamorfozie chętnie opowiada na instagramowym profilu. Uczestniczka "Gogglebox" nie ukrywa, że włożyła bardzo dużo pracy, aby uzyskać upragnioną sylwetkę. Dzięki zdrowym nawykom żywieniowym i regularnym treningom nareszcie czuje się szczęśliwa we własnym ciele.  

Kiedyś częstym gościem byłam przy lodówce, dzisiaj spotkać mnie można na spacerze. Biegam, ćwiczę, jeżdżę na rowerze i zdrowo się odżywiam. Mój nowy styl życia dodał mi skrzydeł, a ja jestem szczęśliwa! - napisała w jednym z postów na Instagramie.

Niedawno wrzuciła stare zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak jeszcze kilka lat temu wyglądała. 

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram/@agnieszkakotonska

Przemiana Sylwii Bomby również robi ogromne wrażenie. Dziś celebrytka ma nie tylko inny styl ubierania, ale również mocno zeszczuplała. W wywiadzie, którego jakiś czas temu udzieliła Plejadzie, opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się zrzucić kilogramy. 

Zawsze byłam grubej kości i byłam tego świadoma, że nie jestem szczupła, natomiast miałam o sobie lepsze wyobrażenie, niż widziałam siebie w telewizji. Załamałam się, dwie noce płakałam z rzędu, bo to nie była osoba, którą widziałam w lustrze. (...) Chodziło trochę o zdrowie, bo miałam już problemy z wchodzeniem po schodach, chodziło trochę o aspekt wizualny. To mnie zmusiło do wzięcia się za siebie - powiedziała.

Sylwia BombaSylwia Bomba Screen: Player.pl, Instagram/@sylwiabomba

Od samego początku w "Gogglebox. Przed Telewizorem" występuje także przebojowy duet, jaki tworzą mama i syn. W momencie, gdy show startowało na antenie TTV, Joachim Zeiske miał 19 lat i tym samym był najmłodszym uczestnikiem programu. Dziś 27-latek wygląda zupełnie inaczej. Dorastał i zmieniał się na oczach telewidzów. Z ubranego w kolorowe koszule nastolatka stał się eleganckim mężczyzną, który bardzo o siebie dba. W galerii możecie również zobaczyć, jak obecnie wygląda Izabela - mama Joachima. 

Joachim ZeiskeJoachim Zeiske Screen: Player.pl, Instagram/@joachimzeiske

Nasze zestawienie zamyka Big Boy, czyli Mateusz Borkowski. To właśnie on może pochwalić się najbardziej spektakularną metamorfozą. W pierwszym odcinku widzowie poznali go jako otyłego mężczyznę. W ciągu kilku lat przeszedł niebywałą przemianę - schudł 170 kilogramów. Poddał się operacji zmniejszenia żołądka i prowadzi zdrowszy tryb życia. W rozmowie z Echem Dnia Borkowski zdradził, kto zmotywował go do wprowadzenia zmian. 

Każdy powinien mieć kogoś bliskiego, przyjaciela czy chociaż znajomego, który powie wprost: jesteś gruby! Jeszcze chwila i umrzesz! W moim przypadku była to siostra Monika. Zawsze mnie motywowała. Mamy bardzo dobre relacje, jesteśmy sobie bliscy.

Big Boy dodał także, że powodem zrzucenia kilogramów była obawa o własne życie. 

Doktor Maciej Pastuszka uznał, że potrzebna jest operacja bariatryczna żołądka, czyli krótko mówiąc, pomniejszenie jego objętości. Inaczej - moje dni są policzone. Powiedział, że jeśli nie schudnę, to za trzy lata mogę kopnąć w kalendarz. Doktor zaznaczył, że sama operacja nie pomoże, jeśli nie dam nic od siebie. Bo tu nie chodzi o wygląd.

Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski Screen: Player.pl, Instagram/@big_borkowski_boy

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć uczestników "Gogglebox. Przed Telewizorem". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.