Po śmierci królowej Elżbiety II życie w Wielkiej Brytanii powoli wraca do normy. Przez kilkanaście ostatnich dni media bacznie przyglądały się rodzinie królewskiej, szczególną uwagę poświęcając relacji Williama i Harry'ego. Jeden z brytyjskich tabloidów wyjawił, jakie było rzekome ostatnie życzenie królowej. Dotyczyło zwaśnionych braci.
W trakcie uroczystości pogrzebowych Elżbiety II dokładnie analizowano zachowanie braci - księcia Williama i księcia Harry'ego, z nadzieją na naprawienie ich relacji. Zdawałoby się, że tak druzgocące przeżycie jak śmierć ukochanej babci raz na zawsze zażegna ich konflikt. Z medialnych doniesień wynika, że tak się jednak nie stało i do pojednania prędko nie dojdzie. Bracia unikali się jak ognia, a ich wspólne wystąpienia podczas uroczystości pożegnalnych monarchini były jedyne rzetelnym wypełnianiem obowiązków.
Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.
Portal Page Six opublikował wypowiedź Roberta Hardmana, królewskiego biografia, który twierdzi, że królowej Elżbiecie II bardzo zależało na poprawieniu relacji Harry'ego z rodziną. Mężczyzna podkreślił, że szczególnie ważne było dla monarchini zażegnanie konfliktu między braćmi. Królowa obdarzała swojego wnuka Harry'ego ogromną sympatią i była mediatorem pomiędzy nim a resztą rodziny królewskiej, już po decyzji Harry'ego o przeprowadzce do Kalifornii.
Królowa uwielbiała Harry'ego do samego końca, a Harry uwielbiał ją. Myślę, że była jednym z kanałów komunikacyjnych między Windsorem a Kalifornią, a jednym z jej najdroższych życzeń było, żeby Harry pogodził się z resztą rodziny - powiedział Robert Hardman.
Jak sądzicie, czy bracia w końcu się pogodzą?
Zobacz też: Kto najwięcej odziedziczy po Elżbiecie II? Pierwsze szczegóły testamentu królowej ujrzały światło dzienne
Pierwsza rozmowa z odnalezioną Polką na Majorce. W "Uwadze" zdradziła, co się z nią działo
"U pokrzywdzonego widać...". Sprawdzili nagrania z przejazdu Litewki i 57-letniego kierowcy
25 lat temu grała Noemi w "Poranku kojota", a później zniknęła z mediów. Tak dziś wygląda Rosińska
Koniec poszukiwań? Siostra przekazała wieści o zaginionej Polce na Majorce
Drogi Świątek i Chwalińskiej się rozeszły. Wiadomo, co się stało. "Dużo przeszłyśmy"
Nietypowy napis na pasku w "Dzień dobry TVN". Internauci byli pewni, że to wpadka
Narzeczony Halejcio publicznie zakpił z depresji. Psycholożka: To może mieć straszne skutki
Ta lniana sukienka z Medicine to ideał na upały - skóra oddycha też w tej od Sinsay
Wszyscy kibicowali im w "Love is Blind". Teraz dodali taki post. "Życie miało trochę inny plan"