Królewski biograf zdradza ostatnie życzenie królowej Elżbiety II. Dotyczy Williama i Harry'ego

Królewski biograf wyznał, na czym najbardziej zależało królowej Elżbiecie II tuż przed śmiercią.

Po śmierci królowej Elżbiety II życie w Wielkiej Brytanii powoli wraca do normy. Przez kilkanaście ostatnich dni media bacznie przyglądały się rodzinie królewskiej, szczególną uwagę poświęcając relacji Williama i Harry'ego. Jeden z brytyjskich tabloidów wyjawił, jakie było rzekome ostatnie życzenie królowej. Dotyczyło zwaśnionych braci.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Takie zdjęcia Meghan Markle publikowała na Instagramie. Teraz to by nie przeszłoMeghan Markle była oburzona, bo nie mogła dostawać prezentów od drogich marek

Królewski biograf zdradza ostatnie życzenie Elżbiety II. Dotyczy Williama i Harry'ego

W trakcie uroczystości pogrzebowych Elżbiety II dokładnie analizowano zachowanie braci - księcia Williama i księcia Harry'ego, z nadzieją na naprawienie ich relacji. Zdawałoby się, że tak druzgocące przeżycie jak śmierć ukochanej babci raz na zawsze zażegna ich konflikt. Z medialnych doniesień wynika, że tak się jednak nie stało i do pojednania prędko nie dojdzie. Bracia unikali się jak ognia, a ich wspólne wystąpienia podczas uroczystości pożegnalnych monarchini były jedyne rzetelnym wypełnianiem obowiązków. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Portal Page Six opublikował wypowiedź Roberta Hardmana, królewskiego biografia, który twierdzi, że królowej Elżbiecie II bardzo zależało na poprawieniu relacji Harry'ego z rodziną. Mężczyzna podkreślił, że szczególnie ważne było dla monarchini zażegnanie konfliktu między braćmi. Królowa obdarzała swojego wnuka Harry'ego ogromną sympatią i była mediatorem pomiędzy nim a resztą rodziny królewskiej, już po decyzji Harry'ego o przeprowadzce do Kalifornii.

Królowa uwielbiała Harry'ego do samego końca, a Harry uwielbiał ją. Myślę, że była jednym z kanałów komunikacyjnych między Windsorem a Kalifornią, a jednym z jej najdroższych życzeń było, żeby Harry pogodził się z resztą rodziny - powiedział Robert Hardman.

Jak sądzicie, czy bracia w końcu się pogodzą? 

 

Opuszczona willa rodziny królewskiej. Grupa 'Urbex' pokazała zdewastowany pałacTak wygląda opuszczona willa rodziny królewskiej. Polacy weszli do środka

Zobacz też: Kto najwięcej odziedziczy po Elżbiecie II? Pierwsze szczegóły testamentu królowej ujrzały światło dzienne

Więcej o: