Była żona Armiego Hammera zabiera głos. Obejrzała wstrząsający dokument o aktorze-kanibalu. "To bolesne"

Niedawno światło dzienne ujrzał dokument "Dom Hammerów - mroczne tajemnice", w którym usłyszeliśmy historię popularnego aktora oskarżonego o przemocowe traktowanie kobiet, gwałty i kanibalistyczne zapędy. Co na temat produkcji myśli była żona Armiego Hammera? W końcu zabrała głos.

Dokument "Dom Hammerów - mroczne tajemnice" odsłania kulisy relacji Armiego Hammera z licznymi partnerkami. Kobiety oskarżyły aktora, znanego z roli w filmie "Tamte dni, tamte noce", o przemoc psychiczną i fizyczną, gwałty i niepokojące skłonności do okaleczania i kanibalizmu. Okazuje się, że tę samą produkcję zdecydowała się obejrzeć była żona artysty.

Zobacz wideo Armie Hammer wielkim problemem twórców "Śmierci na Nilu". Czyli o tym, jak skandale mogą niszczyć kariery

Była partnerka Armiego Hammera przyznała, że nadal ma z nim kontakt

Elizabeth Chambers była żoną Armiego Hammera przez dziesięć lat. Para rozstała się w roku 2020, owocem ich długoletniego związku jest dwójka dzieci. Ex partnerka Hammera przyznała, że dostała propozycję od producentów "Domu Hammerów". Miała porozmawiać z twórcami na temat życia z Armim, nie zdecydowała się jednak przyjąć ofertę. Przez jakiś czas po premierze, nie chciała oglądać dokumentu, po pewnym czasie się jednak złamała. Seans oczywiście nie należał do najprzyjemniejszych.

Nie planowałam tego oglądać, ale pewnego dnia odwiozłam dzieci do szkoły, wróciłam do domu i obejrzałam film, mając obok wsparcie ze strony bliskich osób. To było oczywiście bolesne na wielu poziomach, ale jednocześnie prawdziwie. Przeszłość to przeszłość i wszystko, co możemy zrobić, to potraktować to jako czas na naukę i słuchanie, oraz szansę na uzdrowienie w każdym możliwym zakresie. Możliwe jednak, że przez lata będziemy dochodzić do siebie - przyznała Chambers w ekskluzywnym wywiadzie dla telewizji E! News.

W dalszej części rozmowy Elizabeth przyznała także, że nadal kontaktuje się z byłym partnerem. Zależy jej, by Hammer przeszedł terapię i był przykładnym ojcem dla ich wspólnych dzieci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.