Meghan Markle rozczulona zachowaniem księżniczki Charlotte. Pocieszyła ją

Księżniczka Charlotte była jedną z najmłodszych uczestników uroczystości pogrzebowych Elżbiety II. Dla prawnuczki królowej z pewnością było to ogromne przeżycie. Mogła jednak liczyć na wsparcie cioci Meghan Markle.

W uroczystościach pogrzebowych Elżbiety II wzięły udział także jej prawnuki - książę George i księżniczka Charlotte. Z pewnością dla dzieci księcia Williama i księżnej Kate było to ogromne przeżycie. Kamery uchwyciły moment, gdy po zakończeniu nabożeństwa w Opactwie Westminsterskim zasmuconą księżniczkę starała się pocieszyć Meghan Markle.

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Meghan Markle czułym uśmiechem próbowała pocieszyć księżniczkę Charlotte po pogrzebie królowej

Gdy księżniczka Charlotte obróciła się przez ramię, księżna Sussex obdarowała ją czułym uśmiechem. Prawnuczka królowej była jedną z najmłodszych uczestniczek uroczystości pogrzebowych. Towarzyszył jej także brat, książę George. Z kolei czteroletni książę Louis został uznany za zbyt młodego, żeby wziąć udział w ceremonii. 

 

Na nabożeństwo księżniczka Charlotte przyjechała jednym samochodem wraz ze swoim bratem, matką oraz królową małżonką Camillą. To pierwszy raz od kiedy prawnuki Elżbiety II pojawiły się publicznie od czasu ogłoszenia śmierci królowej. Księżniczka Charlotte uhonorowała prababkę, przypinając do czarnego płaszcza małą szpilkę w kształcie podkowy. 

brytyjska rodzina królewskabrytyjska rodzina królewska Fot. Martin Meissner / AP Photo

Obecność dzieci księcia Williama i księżnej Kate na pogrzebie królowej spodobała się Brytyjczykom. Dali temu wyraz w komentarzach.

Wzruszający moment - książę George i księżniczka Charlotte tak dobrze sobie dzisiaj radzili.
Książę George i księżniczka Charlotte to takie cudowne i grzeczne dzieci.
Jestem prawie pewien, że kiedy wychodzili z kościoła, Meghan uśmiechnęła się do księżniczki Charlotte - to tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się w sieci.